http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Listopad 2008

Comeback - herci

30. listopadu 2008 v 21:53 | karolin.a |  Comeback
Jméno:Tomáš Pacovský (Tomi Paci)
Herec: Tomáš Matonoha
Věk: 45 let
Okolo 80 let byl Tomáš Pacovský
hvězda pop music. Jeho plakát měla
snad každá žena nalepený v pokojíčku
Peníze se mu jen hrnuly do kapsy,ale
s jeho druhou deskou přišel velký propad
Tomáše.Tomáš má dceru Ivu, kterou
vychovával společně z Ozzákem,na
showbyznys už úplně zapomněl.Tomáš
má také svůj obchod U dvou akordů


Comeback - úvod

30. listopadu 2008 v 21:29 | karolin.a |  Comeback

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu i fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jenom vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává dospívající dceru Ivu..Let’s Dance

29. listopadu 2008 v 23:39 | karolin.a

Let´s Dance

..moc pěknej film


online m.

29. listopadu 2008 v 23:17 | karolin.a

..::online movies::..

..::..::..::..
..::..::..::..

Děsnej doják

29. listopadu 2008 v 23:14 | karolin.a

Děsnej doják

supr film x)


Přírodní "hrůzy"

28. listopadu 2008 v 17:08 | karolin.a |  essay
Za úkol jsme měli napsat jakýkoliv napínavý příběh, kde budou tedy krátké věty aby to dodalo na napínavosti a také místy přítomný čas. Co se bude odehrávat jsme si mohli vymyslet sami.
Dlouho jsem nevěděla co napíšu, ale nakonec jsme teda napsala tohle:

Přírodní "hrůzy"


Celý den byl úplně stejný jako každý jiný, vlastně úplně normální. Bylo krásné letní počasí. Časně ráno vysvitlo slunce. Celý den nesmírně zářilo. Vše se odehrálo až večer. Byly jsme s kamarádkami v restauraci. Seděly u stolu, povídaly si, popíjely a povečeřely a u toho poslouchaly hudbu. Hudba byla jemná, hraná na housle. Když jsme si tak povídaly, najednou uslyšíme hrozitánskou ránu. Všichni se najednou lekli, všichni lidé v restauraci. Ale nic to nejspíš nebylo. A tak jsme si povídaly dál, ale netrvalo dlouho a ozvalo se drnčení. Zrovna jsem byla zaujata a koukala se na jednu vázu, která měla na sobě něco namalovaného, ale nepoznala jsem co. Najednou se váza zatřásla a spadla dolů na zem ze skřínky. Její střepy dolétly až k našemu stolu. Po té se začaly otřásat stoly, země se nepatrně vlnila. Všechno se chvělo. Padaly i obrazy, obrazy od slavných malířů. Všichni lidé zpanikařili. Vedoucí hotelu přibíhá a povídá něco, abychom nepanikařili a pomalu s opatrností se odebrali k východu. Moc jsem ho nevnímala, byla jsem úplně stuhlá. Před mýma očima vše padalo. Lidé se museli věcem vyhýbat. Řvali něco jako: Zahyneme tu!. Ale tento řev zanikal. Nejvíce ze všeho jsem slyšela rány. Najednou vše přehlučí jedna obrovská rána. V tom se proberu a koukám. Spadl obrovský lustr ze stropu. Obrovský lustr s velikou váhou. Doufám, že na někoho nespadl. Kouknu se a co nevidím. Pod lustrem proudy krve. Vidím tam tři mrtvé lidi a mezi nimi moje kamarádka. Konečně odtuhnu a běžím rychle na místo.

Popis - černá barva -> smrt, pohřeb,..

28. listopadu 2008 v 16:33 | karolin.a |  essay
Ve škole jsme měli za úkol napsat nějakou barvu. Já si vybrala černou. Pak jsme měli vymyslet nějaký popis a vystižení té barvy. (napsat o tom co nám ta barva připomíná)
..napsala jsem tedy takový krátký vyprávění:

SMRT, POHŘEB, ..

Jednoho krásného slunečního podzimního dne jsem si vyšla na procházku. Slunce nesmírně zářilo a přinášelo dobrou náladu. Krajina byla neuvěřitelně pestrá. Stromy a ulice zdobilo barevné listí. V tu najednou byly slyšet zvony, rozhodla jsem se, že se vrátím na náměstí. Než jsem tam došla, slunce zapadlo za mraky, začalo se stmívat a dokonce začal padat sníh. Když jsem konečně došla na náměstí, tak před kostelem vidím hluky lidí. Všichni byli oděni do černé barvy, vypadalo to jak hejno kosů. Po tvářích všem stékaly slzy. Všichni se shromažďovali kolem rakve.


Music

26. listopadu 2008 v 23:10 | karolin.a

..::music::..

..::..::..::..

videa - songs on the piano

26. listopadu 2008 v 23:03 | karolin.a


26.11. - nestíhám

26. listopadu 2008 v 20:10 | karolin.a |  diary
Ahoj, teď mám chvilinku tak jsem se rozhodla, že napíšu kraťounkej článek, že vůbec tyhle dny "nestíhám" a tudíž na blog "kašlu" .. a nepíšu.. ale "snad" další dny budu zase psaát (ale nevím kdy).. mějte se!! :)

a tady je písnička (kterou určitě všici znáte, ale stejně sem jí sem dala xD) :


počasí - 22.11.

23. listopadu 2008 v 9:51 | karolin.a |  diary
Myslím si, že jsme všichni dlouho očekávali sníh, pořád to nějak nevypadalo, akorát ve středu a čtvrtek byl strašnej vítr a pořád pršelo. Proto bylo celkem pro mě překvapením, když jsem se o sobotním ránu koukla z okna a tam sníh. Zase jsem spatřila sníh po dlouhé době. Docela by mě zajímalo jestli po dlouhé době budou "bílé Vánoce".. a jak se těšíte vůbec na Vánoce??. jinak zpátky ke sněhu, dozvěděla jsem se, že dokonce na některých místech sněželo už i v pátek a někde snad i ve čtvrtek, tak že se na některých místech začalo dokonce lyžovat.. jůů
Krčský les a přilehlé vodní nádrže

17. listopadu 2008 v 18:35 | karolin.a |  travel

Krčský les a přilehlé vodní nádrže

V sobotu 15.11. jsme se vypravili na exkurzi do Prahy do Krčského lesa s p.p. Bílým. Jela asi půlka naší třídy + nějaký lidi z jiných tříd. Ráno byl sraz asi v půl 9, tak jsme museli vstávat v 7 (spala jsem u kámošky) , samozřejmě jsem si zapomněla vzít fotoaparát , takže jsme se pro něj museli stavit eště u mě doma. Ráno byla docela kosa. Hodně lidí vypadalo celkem vtipně, nevyspale .. včetně mě teda.. byl sraz teda na autobusáku, když jsme se všichni sešli, tak jsme se nacpali do autobusu.. (museli jsme se teda rozdělit na 2 půlky) i když nás bylo kolem 23, ale jelo celkem v autobuse dost lidí, takže bychom se tam nenacpali. Když jsme se opět sešli všichni v Praze, tak jsme jeli metrem až na místo ( jedna "milá" paní nám řekla, že jsme jak kdybychom jeli metrem poprví, p***)
Na místě už na nás čekalo pár lidí včetně kamaráda O. Bílýho, který nás měl provést po lese.

17.11.

17. listopadu 2008 v 15:23 | karolin.a |  diary
Tak jak užíváte dnešní volno? Já si osobně ráno přispala a vstala jsem až v 11 hod..:D.. a protože nemám co na práci, tak jsem od rána na počítači, ale ani mě to nějak neštve..jsem na icq a koukala jsem na online seriály na internetu a to na Soukromé pasti .. říkám si, že bych taky mohla dělat něco užitečného, ale nějak se mi nechce.. :D.. no tak teď trošku znuděně píšu tento článek a pomalu, ale jistě se chystám na další seriál nebo na nějaký film.. a co vy? jak trávíte dnešní den?

X).. pak jsem eště zjistila, že jsem se stala závislou na této písničce (jsem asi magor, nebo ne??) :D:D :


há prodlouženej víkend.

16. listopadu 2008 v 18:41 | karolin.a |  diary
Ahoj lidi! tak co taky se tak těšíte na zítřek? na volno, i když je to teda jenom jeden den, ale aspoň něco, pořád lepší než se mučit ve škole.. jéé ráno člověk nebude muset stávat do školy.. a bude se moci vyspat a nebo si někdo naopak může přivstat a užívat dopoledne.. my teda na úterý nemáme nic do školy.. takže skvělý.. x) x) I´m happy-- a eště celej den sama doma.. :) hííMeine new design

15. listopadu 2008 v 19:13 | karolin.a |  news
Možná jste si někdo všimnul, ale asi ne, ale mám novej design. Včera jsem byla u kámošky.. a ona má dobrej program.. tak jsem jí řekla jestli by mi mohla pomoci udělat design.. já jsem jí řekla moje představy.. ale ptž já neumim ani ň , tak mi to pomohla zrealizovat a design mi udělala..:).. já jí akorát diktovala co tam chci a nechci. ale moc ji díky.. :D .. osobně se mi mooc design líbí.. tady je odkaz na její blog: http://anyssek.blog.cz/

Drama/Sci-fi

13. listopadu 2008 v 21:57 | karolin.a

..::Drama/Sci-fi::..

..:..:..:..


Stalo se

13. listopadu 2008 v 21:48 | karolin.a |  movies

Stalo se


http://media.filmschoolrejects.com/images/happening-review1.jpg

Drama / Sci-Fi
USA / Indie, 2008, 91 min

Režie: M. Night Shyamalan
Hrají: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo, Ashlyn Sanchez, Spencer Breslin, M. Night Shyamalan, Frank Collison, Alan Ruck, Kristen Connolly, Betty Buckley, Alison Folland, Brian O'Halloran

Mohli jsme to vycítit šestým smyslem, viděli jsme znamení a teď se to stalo. Na světě se objevila úplně nová epidemie - rychle se šíří a je smrtelná. Nejhorším symptomem je totiž naprostá ztráta základního lidského pudu jedince - pudu sebezáchovy.

PROMO

12. listopadu 2008 v 22:41 | karolin.a |  Desperate Housewives
Promo k 1.,2.,3.,4. a k 5. sérii

Zoufalé manželky

12. listopadu 2008 v 18:40 | karolin.a |  Desperate Housewives

O co jde v seriálu "Zoufalé manželky"?