http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Prosinec 2008

30.12.

30. prosince 2008 v 10:11 | karolin.a |  diary
Ahoj lidi, tak co žijete? Přežili jste Vánoce? Teď už zbývá přežít ve zdraví Silvestra.. Takže Vám přeju skvělé prožití Silvestra a šťastný Nový rok (a s alkoholem to až tak nepřehánějte) x).. Jinak jak ste strávili Štědrý den? Já se do tohoto dnu probudila jako každé ráno úplně normálně, akorát jsem nestávala v 10 ale v 9 xD .. Dopoledne už jsme nemuseli strojit strom, protože jsme ho zdobili už předešlý den.. Asi v 11 jsem se s dědou vypravila do hotelu .. Po vstupu na už zmíněné místo nejdřív nastalo upadnutí ruky (pořád jsme si s někým potřásali rukou, pořád mě děda představoval, až mi to někdy lezlo na nervy) pak už jsme se teda usadili a žralii.. (bylo tam strašně moc jídla.. -mořský potvory, šneci, ryby jako např. losos, roast beef, samozřejmě bramborový salát, pečivo atd.) Doma už jsme pak u štědrovečerní večeře praskali. pak tedy přišlo dlouhoočekávaně rozbalování dárků.. já jsem osobně s dárkama spokojená.. A co váš ŠTĚDRÝ DEN?? nakonec se Štědrý den vyvedl, což mě překvapilo, protože jsem se na něj nějak netěšila.. Ale stejně je dobře (alespoň teda pro mě), že další Vánoce jsou až za rok.. ještě jenom chci dodat, že jsme se opět nedočkalli "Bílých Vánoc", ale místo toho bylo celý den ošlklivo, pršelo, kosa teda byla, a vlastně byly to spíš "Vánoce na bahně" .. ještě jednou Vám chci teda popřát ať rok 2009 je pro Vás třeba lepší než tenhle..

23.12.

23. prosince 2008 v 16:42 | karolin.a |  diary
Veselé Vánoce lidii.. už jsou za dvěřmi.. zítra už tu máme Štědrý den.. tak přeju málo kostí v krku. dále aby to u vás opravdu byly svátky klidu. a jinak .. jak budete trávit Štědrý den ?? normálka jako vždy? .. doma.. nebo na horách.. já půjdu s dědou zase jako každý rok do hotelu kde se sejde několik lidí (kamarádů) , je tam hodně jídla atd. a je to pořádaný pro nadaci.. ale pak se teda vrátíme k večeru domů.. už víte co dostanete pod stromek? já nějak docela jo..
Zachvíli nejspíš půjdu s mámou strojit strom.. ... už nějak nevím co psát.. no možná to, že už mám konečně všechny dárky pro rodinu,.. včera jsem ještě něco dokoupila.. a už mám toho nakupováni tak akorát dost.. takže ještě, že mě to velký nakupování čeká zase až za rok.. ale rok uteče jak voda.. vždyť Vánoce 2007 mi přijde, že byly včera!


Veselé Vánoce!!


14.12.

14. prosince 2008 v 22:56 | karolin.a |  diary

ahoj lidi, sorry, že sem na blog teď vůbec nic nedávám, ale nějak není čas, inspirace nic.. ale "snad" v blízké době.... ale nevim.. jinak co říkáte na sníh, zimu, blížicí se Vánoce a blabla? jinak já už se nějak vzpamatovala a už mám konečně nějaký ty dárky x) (aspoň něco)ale stejně spoustě lidem nevim co koupit.
Jinak můj názor na tuhle neděli - emm.. byla divná.. ve 2 odpoledne už byla nějak tma (mi připadalo), jak kdyby se už stmívalo.. a celkem počasí na mě působilo docela depresivně.. Jinak jsem si dneska dala celkem práci s projektem na češtinu (strašný)..áá.. a co jinak? je zas po víkendu.. a zítra škola, pondělí prostě děs :(( co dodat..?

Věty k zamyšlení

7. prosince 2008 v 19:12 | karolin.a
Tady jsou takové věty z jednoho souboru (z mailu). Některé jsou možná i pravdivé a ty které ne, tak si alespoň zaslouží, aby se o nich popřemýšlelo:Málo myslíme na to co máme, ale vždy na to, co nám chybí. (to mi přijde, že je pravda)

Čím přesněji plánuješ, tím více Tě zaskočí náhoda..

Ohňostroje--

7. prosince 2008 v 13:32 | karolin.a |  diary

Tak co máte rádi ohňostroje? já celkem jo. V tomhle týdnu jsem hned viděla 2. Ten druhý byl sice takovej malinkej, ale taky hezkej. Ten 1. byl v Příbrami, měli to celkem pěkně udělaný, trval asi 10 minut, jediné co bych tomu asi vytkla, že byl doprovázen 3 koledami (koledy moc nemusím). Na konci ohňostroje nás ještě čekala pěkná podívaná na "déšť" ze soudní budovy. Ale na Silvestra nás čeká ještě hodně ohňostrojů. Já např. budu nejspíš Silvestra trávit v Praze.(a to na místě kde je vidět skoro na "celou část Prahy, a to máte pocit jako kdyby Praha hořela, na každým místě všude něco bouchá)..Jinak jak se těšíte na na rok 2009? Co od tohoto roku očekáváte?


Vánoce se blíží (2.12.)

2. prosince 2008 v 17:51 | karolin.a |  diary
(Ahoj lidi, jak se máte? U mě to jde).. Ani se člověk nerozkoukal a rok pryč a jsou tu zase Vánoce!
Vánoce se tentokrát neúprosně blíží.jako každý rok už jsou teď začátkem prosince všude vy výlohách ván. stromečky a ulice jsou taky ozdobený, na každým kroku nám připomínaj prostě Vánoce. A já nemám eště ani jeden dárek. bože! A co vy? Už máte koupený dárky?. Zanedlouho nás opět čekají narvaný obchoďáky, návaly lidí.. Ani vůbec nevím co mám kupovat, ani já nevím pořádně co si přeju-- POMÓc! Nejspíš opět budu kupovat dárky pár dní před štědrým dnem :D ..).. Nevím opravdu jestli se mám na tohle všechno těšit. Jediné co mě zatím uklidňuje je, že jsou tentokrát dlouhé vánočni prázdniny, takže je docela dost času na odpočinutí od školy.x)