http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


16.2.

16. února 2009 v 23:11 | karolin.a |  diary

čauky.. takže chci jenom oznámiti, že jsem se úspěšně v pátek navrátila z hor.. bylo to super, dokonce jsem si nic nezlomila ani nezlomila vaz xD.. ale bohužel jsem teď nemocná.. takže si prodlužuju jarňáky..
dneska jsem dočetla už 3. knížku - Zatmění (nemám k tomu slov :)))).. už se nemůžu dočkat až v březnu vyjde v češtině Breaking Dawn (Rozbřesk)

Jinak ještě před tím než jsem odjela na hory, jsem napsala krátký úsek "slohu"? (no, říkejte si tomu jak chcete).. ale nějak nemám chuť pokračovat xD, takže až mě to zase "chytne" xD..
tady je jenom krátká ukázka (bude to vlastně pokračování 2. verze - Sen.. Uvězněná - proto jsem tuhle verzi vlastně napsala - abych mohla pokračovat):..Rozhlížela jsem se bezmocně po pokoji. Oči už se mi nezavírali, což bylo pro mě povzbuzující, protože se nemusím zase pokládat do spánku - do.. "nebezpečí"?
Pomalu jsem se posadila, hlava se mi točila, bylo mi nazvracení. Potom jsem opatrně vstala. Když jsem se postavila na nohy, málem se mi podlomili, ale ustála jsem to. Svými neohrabanými kroky jsem se přemístila do koupelny. Strnula jsem ve zděšení, když jsem pohlédla do zrcadla. Můj výraz byl potrhaný a zhroucený. Vypadala jsem opravdu, jako kdybych utekla před smrtí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anýssek anýssek | Web | 17. února 2009 v 18:29 | Reagovat

si myslim =)... a okamžitě polož ten překlad Rozbřesku!! Jen si počkej, až vyjde...

jinak pokračování té tvé slohovky - dobře ty =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama