http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Červenec 2009

New moon:"Alive,if that´s what I am"

31. července 2009 v 22:05 | Zafira |  NM - videos
Narazila jsem na jedno opravdu moc propracované a krásné video od Lovesimplicity.Ve videu si kromě oficiálního teaser traileru můžete všimnout i nejnovější scény z Volterry.Hudba k videoklipu byla vybrána opravdu dobře,vzhledem k situaci.Byly tam i k zaslechnutí "pasáže"xD z oficiální stránky Nového měsíce...krásně tady taky byly ukázané Belliny vzpomínky,jak se jí vířily v hlavě...xDxDxD(ahh...asi jsem se od tebe těmi smajlíky nakazila...)

Melissa Rosenberg reveals "Victoria scene"

31. července 2009 v 18:45 | Zafira |  Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn
Jak jste možná nedávno zpozorovali,tak Jamie Campbell Bower nám poodhalil přidanou scénu s Volturiovými.Jak to tak vypadá,tak teď přišla řada i na scénaristku Twilight série Melissu Rosenberg,která nám poodhalí přdanou scénu s Victorií(zatím v podání Rachelle...)
"Jednu věc opravdu miluji...Victorii.Je to opravdu zábava psát o zlých upírech.Ve scéně jede Victoria hodně rychle autem...a má s sebou malou svačinku.."
Já už se na to moc těším.Trochu odhaduju,že to bude nejspíš konečná scéna,stejně jako v Twilightu a také to asi bude poslední scéna s Victorií v podání Rachelle....bude mi moc chybět!:(...
ona byla ta nejlepší Victoria,kterou mohli najít.....(snad doufám,že jsem ten článek zařadila do spráné rubriky....xD)
Video je pod perexem

pápá xD 31.7.-7.8.-Řecko, alternate - Zafira

31. července 2009 v 8:38 | karolin.a |  diary

Zdravím lidi,
tk zanedlouho pojedu do Prahy a pak se vznesu a odletím se škvařit do Řecka a utopit do moře xD.. abych řekla pravdu, bude se mi po blogu stýskat xD.. vracím se 7.8. tj za týden..takže se tu snad ukážu.. během mojí nepřítomnosti teda nebudu odpovídat na komenty, obíhat fav. sites (nemažte si mě prosím x)) a dále taky když si napíšete o můj layout (tak se ho dočkáte až někdy v ten pátek či sobotu)..takže žádosti o laye jsou vlastně pozastavené.. až přijedu, tak se asi hned vrhnu na laye xD-.. nějak abstinuju teď xD.. už mám i asi 2 hotový a mám další nápady xD doufám, že nezapomenu no xD.. tak už půjdu.. jinak.. protože nechci, aby to tu zaostávalo, shnílo atd. tak se tady o blog během mé nepřítomosti bude starat Zafira.. takže by tu mělo každý den (nebo aspoň ob den) teda snad..doufám xD.. něco přibýt.. x)..takže sem choďte i nadále x) xD..
tak už se teda loučím, mějte se x), sbohem Twimaniáčci xD.. váš blázen karolin.a

30.7. - jsem tu (ale ne na dlouho xD)

30. července 2009 v 21:25 | karolin.a |  diary
zdravim lidi x)..
k netu jsem se dostala až teď x)..chci moc poděkovat Alici-Clara Cullen, že jsme denně něco přidala x).. musím říct, že nemůžu odtrhnout oči od Volturiových xD.. OMG já se toho filmu snad nedožiju xD.. jako prostě dokonalý x).. vichni vypadaj úžasně x).. jinak mě docela štve že v Eclipse bude hrát Victorii někdo jiný.. ale co se dá dělat x(.. no takže jsme dneska přijela a jak víte tak zítra odlítám xD.. tak jsem eště balila xD.. no musím říct že teď od neděle se mi po blogu stýskalo jak sme tu před tím byla hodně často xD.. no sjem zvědavá jak to přežiju teď xD.. hlavně mě štve.. že jsme dostala i nápady na nový laye.. njn tak budou až za týden xD..a teď možná atky mpůjdu něco udělat xD..
dneska v noci nebo zítra ráno napíšu loučící dopis xD.. a předám to spoluadminovi, takže sem choďte i tak xD protože tu nco bdue xD.. snad
tak zatím..x)

Jamie Campbell Bower reveals "New moon" nude scene!

30. července 2009 v 16:44 | Alice-Clara Cullen
Omlouvám se, ale zase nevím, do jaké to zařadit rubriky, snad to pak karol opraví :) Vůbec se to sem nehodí.. možná přidám ještě něco o Rachelle, ale myslím, že to už si zaktualizuje autorka blogu sama...

Jamie nadávno pro MTV odhalil detaily "nudustické" scény s Volturiovými:

"Celá scéna je o tom,že se Carlisle rozhodne navštívit Volturiovy(Ara,Marca a Caiuse-hraje Jamie Campbell Bower)."řekl "Když příde plně oblečený Carlisle právě je přistihne tak trochu nahaté koupající se v koupelně římského stylu."

Google Trendy: Twilight a Harry Potter

29. července 2009 v 21:36 | Alice-Clara Cullen
Tak nevím, do jeké toto zařadit rubriky :) jenom bych chtěla říct, že ty fotky v minulém článku jsou oficiální! Napsal to Michael Welsh na svých oficiálních stránkách :) - takže se máme na co těšit.


PopEater získal od Googlu tzv "Google Trendy" tzn. kolikrát byla slova jako třeba Twilight, Harry Potter, ale i další věci zadány do vyhledávače Google, pokud jste tedy někdy zadali do vyhledávče Google slovo Twilght, nebo Robert Pattinson pomohli jste jeich žebříčkům na obrázcích níže , které porovnávají počet vyhledávání slov "Twilight" , "Harry Potter" , "Robert Pattinson" a "Daniel Radcliffe". Myslím, že Robert Pattinson Daniela docela rozdrtil, ovšem je mi líto (??) že HP na konci grafu převálcovalo Twilight. Pro zobrazení grafu rozklikněte obrázky:

Promo foto Volturi

28. července 2009 v 18:36 | Alice-Clara Cullen |  T. Saga - graphic
Super montáž. Pokud budou takhle vypadat i ve filmu, bude to aspoň podle mě skoro dokonalé :)
Pro ty, co čekají odpovědi na komentáře od karolin.y se asi nedočkají, protože tu není. Vyrobila to Zafira (viz SOURCE)

Locations for filming Eclipse

27. července 2009 v 19:23 | Alice-Clara Cullen |  E - others
Pro ty co nečetli článek pod tímto karolin.a tu není. A proto Vám nebude odepisovat na komentáře apod.
Proto sem píšu já. Až do čtvrtka tady vždycky přibyde ze den 1- 2 články maximálně. Jak to budu stíhat.


free image host free image host

hledám spoluadmina pro dny 31.7.-7.8

26. července 2009 v 22:59 | karolin.a |  diary

..takže zachvíli jedu pryč ( k tátovi) a už nebudu mít k dispozici moc net.. budu tu tak napůl .. ale málokdy mi jdou u táty přidávat na netu články (/nemůžu se přihlásit na blog) x(.. což mě štve.. ale nechci aby to tu hnílo.. takže se o blog bude do čtvrtka starat Alice-Clara Cullen x).. a ve čtvrtek se na chvíli tady ukážu večer (už budu doma) xD ale zase s erozloučím protože 2. den odlítám na dovolenou na týden xD.. a právě to už se mi nemá o blog kdo starat (Klára tu nebude).. tak vás chci poprosit.. jestli byste někdo nebyl admin na ten týden..
podmínky: 1.) alespoň trošku musíte vědět jak to tu chodí a za 2.) radši bych byla kdybys byla moje aff
..do komentů pište 1.)váš e-mail 2.) váš blog
(a když bdue víc uchazečů, tak si ve čtvrtek vyberu (možná 2) a napíšu vám pak na e-mail přihlašovací údaje + co sem třeba dávat a co ne).. nebude to nijak náročné xD nebojte xD (ale byla bych ráda aby ta dotyčná dávala články každý den nebo aspoň ob den)..
snad se někdo přihlásí a nenechá to tu hnít xD.. děkuju předem x)

Comic-Con:2nd Sneak Peak(Better quality)

26. července 2009 v 21:01 | karolin.a
..takže na mým milovaným xD.. fallenblog.blog.cz se objevilo video, který určitě všichni znáte xD.. je to ta nová scéna, jak Bella běži zachránit Edwarda.. a Edward už je tam koenčně vidět XD a nezahaluje ho tma xD jako v tamtý kvalitě.. takže užívejte v lepší kvalitě x).. je to opravdu hned znát xD.. potřebuju kyslík xD..

Stephenie M. dokončila Midnight Sun

26. července 2009 v 19:17 | karolin.a |  T. Saga - news, info

..na stmivani.eu jsem si přečetla skvělou informaci, která jestli je pravdivá tak se asi zblázním, zmagořím, omdlím a kdo ví co eště.. štěstím xD..
Stephenie Meyer má už konečně xD dopsaný 5. díl Twi Sagy - Midnight Sun (Twilight z Edwardova pohledu). A prý si údajně psaní užila natolik, že nechce zkoncovat s psaním o upírech atd. .. a tak už teď plánuje, že napíše 6. díl s názvem Full Moon - New Moon z pohledu jen Jacoba..
OMG.. by bylo skvělý, kdyby to byla pravda xD.. co si myslíte vy? xD..
článek jsem si upravila podle svého.. prosím nekopírovat!


rozdíly postav - New Moon x Twilight

25. července 2009 v 13:46 | karolin.a |  T. Saga - graphic
..narazila jsem na fotky, který porovnávají postavy z Twi Sagy, jak vypadají v New Moon a jak v Twilight.. no ..celkem velký rozdíly.. ale cekově jsem se změnami spokojená x)
made by - NiQinQa.sweet

free lay - papercut

24. července 2009 v 21:24 | karolin.a |  free layouts


..tak tenhle lay už jsem dělala někdy v pondělí xD (v pondělí nešli ale zakládat blogy).. takže jsem se k nastavování dostala až dneska xD.. no dneska jsem ještě dodělávala bonusy.. jako musím říct že mi až tak dlouho udělat tenhle lay netrvalo a je celkem i jednoduchý ale jsem s ním docela i spokojená x) xD.. (kdyby někdo nevěděl.. tak v tom horním boxu jsou ikonky na Affs xD) (1280x1024)


Pravidla pro stažení:

1.) v žádném případě nesmíte vydávat layout za svůj (opovažte se zakrývat v částech layoutu můj podpis)..
2.) požaduji, aby když budete mít lay na své stránce tak aby se v menu nacházel odkaz na mou stránku jako je teď v náhledu.. a pak když budete psát článek, že máte nový design tak taky odkaz na mě..
3.) k layoutu je několik bonusů, které nemusíte používat ale opovažte se je používat zvlášť když nebudete mít tenhle lay..
4.) musíte brát v potaz, že tohle je volný lay, tak můžu dát tento lay i až 3 lidem..
5.) lay by u vás na blogu měl zůstat minimálně 5 dní

Takže pokud lay budete chtít tak mi napište na e-mail - karoliin.a@seznam.cz a pro jistotu napište i pod tenhle článek (abych si toho všimla co nejdřív).. napište mi název laye jaký chcete (popř. číslo) a pak mi napište adresu blogu, na který lay chcete a poř. i svou přezdívku napište.. já vám buď pošlu přihlašovací údaje pro lay a vy si ho se vším všudy opíšete do svého nastavení (všechny obrázky, písmo, atd) .v žádném případě nebudete nic měnit! pokud bduete chtít změnit třeba barvu písma či co, tak mi budete muset napsat o svolení.. nebo pokud nebudete lay umět nastavit tak mi do e-mailu napište přihlašovací údaje pro blog (jméno, heslo) a já vám lay nastavím..ale musíte samozřejmě slušně poprosit..

New Moon sneak peeks!!

24. července 2009 v 12:05 | karolin.a |  NM - videos
..lidi eště teď nemůžu dejchat xD. na kristenstewart.sk jsem narazila na 2n skvělá, úžasná, dokonalá videa xD.. furt tomu nemůžu uvěřit.. to je tak dokonalý xD..zatím jsou jenom v blbé kvalitě protože jsou jenom točený, ale o to víc se těším na HQ xD.. OMG xD v prvním videu konečně vidíme scénu z motorek.. a jako dokonalý xD.. jak se rozjede slyší Edwarda a i se ji zjevuje xD.. a pak jak si Jacob svlíkne tričko xD... ty diváky jak tam řvou se nedivím ale zabila bych je xD.. a 2. video je jak Bella jede s Alicí v milovaným žlutým Porsche a ta jí říká ať běži... a přijde mi to takový dramatický no xD.. a pak jak vybíhá a jak se procpává mezi davem.. a pak uvidí Edwarda a kříčí.. proč to tam museli ustřihnout? xD ale stejně úžasný skvělý , nemám slov..a ta hudba.. áá xD.. no prostě tady je máte: xD

New Moon Official Desktop Wallpaper Mix: Cullens & Wolf Pack

23. července 2009 v 20:08 | karolin.a |  T. Saga - graphic
tak tady je nový Desktop WallPaper se záběry z nových oficiálních stránek New Moon ..je to dělané jako opravdu čistá koláž - Edward Cullen a Jacob Black, s Bellou Swan uprostřed v pasti.
A po levé straně je Edward doprovázen svou rodinou Cullenů a po pravé straně je zase Jacobova vlkodlačí smečka.. podle mě je to moc pěkně zpracované..
free image host

NM - 2 photos - Jacob & Bella (cinema)

23. července 2009 v 0:29 | karolin.a
zdroj - stmivani.eu
..tak tady jsou 2 nové fotky z filmu NM a to ze scén kdy je Bella s Jacobem (a s Mikem) v kině..

21.7. a 22.7.09 - Praha

22. července 2009 v 23:51 | karolin.a |  diary
Zdravím x)
včera jsem byla sa mámou nakupovat v Praze xD.. jako 1. jsme byliu v knihkupectví a já si zase namířila k Twi sáze xD.. tentokrat k originálům xD..a totálně sem sezbláznila a rozhodla jsme se že si koupím v angličtině nějaký díl xD.. jsme hledala New Moon ale ten neměli, tak jsme se rozmýšlele mzi Twilightem a Eclipse xD.. tak jsme šli nakupovat dál xD pak jsem zabloudila vDatartu xD a konečně si koupila Twi DVD xD (měli poslední xD).. jsme byla happy xD. no a pak po celým odpoeldne jsme se vrátili do knihkupetví:D a nakoenc jsme si vzala Twilight i Eclipse xD.. prostě magor xD adoma jsem hned msuela číst xD..a musím říct, že v tý angličtině to je prostě skvělý x) xD.. no a pak sjem taky koumala obaly xD.. český s těmahle.. a opět s emi protě potvrdilo, že originály jsou hezčí xD..
prostě magor: xD
free image host free image host free image host
..no a dneska jsem se taky vydala do Prahy xD, protože jsme se konečně xD..domluvili s Klárou (Alice-Clara Cullen) na kino xD.. (už jsme ho domlouvali tak 2 měsíce xD) ale poříád nic nedávali xD.. a nevěděli an co xD.. no a akoenc jsme šli na Stáhni mě do pekla xD.. jako je to prostě blbost xD.. ale jako obrej film xD.. nejelpší byl velice "optimistický začátek" xD a pk ta 1. polovina xD, kde byli samý lekací scény xD.. to sjem si říkala, na co jsme to azse vlezla xD a přála si koenc xD.. ale byl dobrý film, plný napětí xD.. a nejlepší konec xD.. no prostě bestovní vytlemenej den xD.. "ten film je od 12-ti!" xD.. moc xD..


Official New Moon Site

22. července 2009 v 22:26 | karolin.a |  NM - others
Nové oficiální webové stránky Moon jsou tady. funkce zahrnují:
  • "Enter the Cullen House" interactive exploration (dům Cullenů)
  • "Enter La Push Reservation" interactive exploration (La Push rezervace)
  • "About" section with "Story", "Cast", "Crew" and "Worldwide" section (o sekci příběhu, obdazením, hercích, atd.)
  • "Media" section with photos and videos includes upcoming film clips and TV spots and brand new images ("Media" část s fotografiema a videama, včetně připravovaných filmových klipů a televizních spotů a jetě zbrusu nové obrázky)
  • "Downloads" Section with widgets, wallpapers and IM icons ("Ke stažení" Oddíl s widgety, tapety a chat ikony)
  • "Mobile" section (coming soon) ("Mobilní" sekci (již brzy)
  • "Community" section with links to Twilight sites ("Společenství" sekce s odkazy na stránky Stmívání)
  • "Official Store"
  • "The World of Twilight" section (coming soon) ("Svět tmívání" oddíl (již brzy))
free image host free image host free image host
..na vše se podíváte na NewMoontheMovie.com
překlad - já

New Tagline on New Moon Poster in Singapore Theater!

22. července 2009 v 21:50 | karolin.a |  NM - others
Víte, že v Twilight byla věta "When we can live forever,what do you live for?" (pro co žijete když můžete žít navždy?) Tak když se podíváte na tento plakát Nového měsíce ze Singapuru , tak vidíte že na oficiální plakát, který známe přibyla věta: "What do you do…when the one thing you live for leaves you?" v překladu něco jako: Co děláte.. když jediná věc pro kterou žijete vás opustí?
free image host

částečně čerpáno: z newmoonmovie.org
(tenhle článek jsem psala já, tak prosím kopírujte se zdrojem)

Cameron Bright Reveals Existence of Volturi Coven Symbol

22. července 2009 v 0:17 | karolin.a |  NM - others
..stejně jako Cullenovi, kteří mají znak svého rodu a také vlkodlaci, kteří mají své tetování, tak svůj symbol budou mít také Volturiovi..

free image host
Via: newmoonmovie.org