http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Srpen 2009

31.8., škola? ne děkuji..xD.. +wallpaper Rob & Daniel

31. srpna 2009 v 20:28 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
zdravim lidi,
poslední den prázdnin se blíží ke konci, jak ste si ho užili?.. já dneska už trénovala na zítřejší vstávání xD a šla k doktorovi na vakcínu .. tam jsem potkala několimm ldií xD.. i spolužačku xD (nejmenovaná aný xD).. no,,. a upe náhdou jsme vlezli do obchodu a konečně jsem si koupila nějaký ty šaty do tanečních xD.. blf.. necciiiii...xD..no a pak už sjem se tak nějak flákala xD a stresovala se zítřejším dnem.. a myslela na úkoly, který jsme měli přes prázdniny xD a budu je dělat asi až někdy teď xD.. no ajak se teda těšíte do škoyl? xD.. já umírám..2 měsíce zas epryč x(.. áá xD.. ale zase se uklidňuju, že enjsme sama xD.. a jsem ráda že sem na gymplu, že nemusím teď někam na střední, dke nikoho neznám.. ale stejně!!.. pfuj xD..
jo a etšě jsme si vzpomněla xD v sobotu jsem byla v Českých Budějovicích (už sjem psala) a měli tam tričko s nápisem : škola? ne děkuji ..xD mě celkem pobavilo, jsme si říkala že si ho koupím a půjdu v něm 1. den xD xD ale nakonecn ne xD..
no jinak, jsme měla v plánu udělat nějakej ten lay xD.. ale nakonec vzniknul jakýsi wall xD.. ehm.. no chtěla sem dělat lay s Twilightem a HP .. ale jakmile sjem hledala fotky.. tak mě napadlo zkombinovat ty 2 fotky xD.. Roberta a Daniela xD.. no a prostě vznikl jakýsi mírně úchylný wallpaper xD.. ale náhodou jsme se s ním docela patlala i když to asi není vidět xD..tak pište kritiky xD..

free image host

Volturiovi - promo fotky, video

30. srpna 2009 v 20:27 | karolin.a |  NM - others
zdravim lidi x)..tak jsem doma.. ale jelikož jsme zatížený člověk xD ,(byla tu kámoška) a také velice líný člověk, píšu až teď... no docela jsem zaspala.. teda já tu nebyla xD nějaký ty novinky.. a zírám s otevřenou tlamou na nové úžasné, skvostné, nádherné fotky Volturiových.. no už ste je sice viděli, ale musím je sem dát xD...
fotky budou asi u každýho z vás xD.. ale můj zdroj: fallenblog.blog.cz (už tě s tím musím drtit xD)
free image host free image host free image host free image host free image host

..a pak jsem eště na stepheniemeyerova.blog.cz narazila na video, kde jsou tyhle fotky Volturiových a je to doprovázený hudbou.. moc pěkně udělaný x)..


29.8. - takže tak no xD..

29. srpna 2009 v 23:31 | karolin.a |  diary
zdravim lidi x)..
chci jenom oznámit, že eště nejsem doma.. psala jsme že tu budu v sobotu večer.. ale nakonec ne.. teď jsme se vyjímečně dostala na blog.cz.. tak píšu xD.. jsme u táty x)..dneska jsme byli v Českých Budějovicích na "Země živitelka".. no možná jste o tom slyšeli??.. nevím xD každopádně je to výstava zemědělských strojů, hromada všemožných stánků s hadrama, elektronikou, jídla, atd plus hrozný davy lidí.. no jinak zítra už bych měla být doma.. jestlu půjde počítač, tak vám večer nastavím konečně ty laye xD moc se omlouvám, ale prostě tak no.. a možná večer spachtím nějakej ten lay, když bude nálada.. no snad půjde aspoň ten počítač no.. protože nějak nechce fakčit noťas.. zase program.. já už se z toho vážně jednou zblázním..xD.. jinak jsme si tam koupila úžasný černý uhlíky xD a prtoože teď nemám co dělat tak maluju xD.. napatlala jsem jakousi Alice.. a Rosalie xD.. Rosalie nedopadla vůbec.. xD.. nedávno jsme to zkoušela kreslit tužkou, ale to bylo eště horší xD.. taky jste někdy zkoušeli takhle kreslit Twi postavy ? xD...kdyby se mi někdy povedlo něco, an co by se dalo koukat xD, tak zveřejním xD, ale pochybuju xD
tak se mějte x).. a nezapomeňte na anketu Edward or Jacob (asi 2 články níže) x)

'Twilight' Parody: A Look Behind the Scenes by "The Hillywood Show"

28. srpna 2009 v 21:23 | karolin.a |  NM - videos
přednastavený článek (v sobotu večer jsem snad tu)
..určitě znáte parodii Twilight od Hillywood Show.. tak nedávno zveřejnily video z natáčení xD.. něčemu jsme se musela vážně smát xD.. bych se u toho gebila furt, kdybych to točila xD.. obdivuju je, že udělali takovou fantastickou práci a už se nemůžu dočkat až bude i od nich parodie na New Moon..x)na video jsem narazila tady - nearly-over.blog.cz

lay pro Emdí

27. srpna 2009 v 15:59 | karolin.a |  layouty na objednávku

..takže.. chci upozornit, že jinak laye na objednávku nedělám.. tohle je jedna z výjimek.. lay je pro Emdí ..zatím je to jenom náhled.. protože ani nevím jestli ho budeš chtít. domlouvali jsme se na něčem trošku jiným xD.. ale Bella a Edward tam je xD a Jacob tam není xD.. no pokud bys ho enchtěla tak změním název (emdinqa.blog.cz) a půjde do free layoutů.. nebduu se zlobit x).. no dala jsem si s ním celkem práci.. snad s ebude líbit.. x).. bonusy atd. dodělám..
jinak.. nejsem stroj.. čili na maily odpovídám pomalu xD.. a nastavovat budu v sobotu nebo v neděli.. nějak jsem na to neměla náladu..

free image host

aktualizace:

free image host

Edward or Jacob?

27. srpna 2009 v 10:29 | karolin.a
..zdravim lidi x),
tak jak užíváte ten poslední týden?..včera jsem byla s kámoškama v Koněpruských jeskyních a na našem zámku.. ale během procházky ve měste jsem utrpěla pár šoků xD.. potkala jsem 5 profesorů xD, hrůza..toto hezky začíná xD..
jinak přináším Eclipsové cosi, nevím co to má být xD prostě obázek a nějaks e mi to vymklo z rukou.. Zafira mi dala typy, kde shánět textury, ale nějaks se mi to nepovedlo xD.. no aspoň na ten obrázek můžu dát otázku xD.. Edward nebo Jacob? proč..hlasujte a pište do komentářů x).. díky x)..


Jackson Rathbone In Anti-Smoking

26. srpna 2009 v 1:46 | karolin.a |  T. Saga - videos
..zdroj: moje fav. site x) - nikits-funpage-about-twilight.blog.cz
..tak to je MOC xD.. Jackson R. udělal reklamu proti kouření.. nemá chybu xD xD.. jak já ho miluju! xD.. ať žije Team Jasper (Jackson)!! x)
..obě verze jsou dobrý, jak jinak xD.. ale ta 1. je přece jenom lepší.. xD ten jeho "záchvat" xD..

1.version

2.version

They caught them kissing!(enough)

25. srpna 2009 v 23:55 | karolin.a |  T. Saga - videos
..tak teď jsem chytlka troščičku výtlem.. z toho videa, ja je to udělaný..
fajn.. konečně xD... to jo.. prej jenom kamarádi !.. haha xD.. ale tomu videu se musím smát (jak je o tam několikrát xD a ty nápisy xD)
.. jako to hlavní jsme zachytila, ale jinak jsme toho moc nepochytila xD..
Video bylo pořízeno na večeři herců v Blue Water Cafe ve Vancouveru,jěště při natáčení New moon.
No aspoň jsme i světci toho jak si herci v klídku žijí xD.. ehm tím myslím, že jim neustále narušují soukromí.. ale né že by mi to vadilo, co se týče tohohle videa a důkazu xD..Designers sketch Bella´s wedding dress(spoiler)

24. srpna 2009 v 22:29 | karolin.a |  BD - others
..trošku předčasně ne?.. xD.. no je vidět, že někteří jedinci jsou až nerpěliví a už teď se chopili příprav.. někteří designěři totiž už teď načrtli pár návrhů na Belliny svatební šaty a to se ani vůbec neví jestli se BD natočí.. i když všichni doufají..
tady jsou ty náčrty: (osobně z těch náčrtů nejsme 2. unešená xD, ale ve skutečnosti jou pak ty šaty třeba upe jiný.. no celkem se mi zamlouvají 5. a 6. .... co vám?
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
nalezeno u: fallenblog.blog.cz

Comi-con cast portraits(HQ)

24. srpna 2009 v 22:15 | karolin.a |  T. Saga - graphic
abych teda něco přidala..
..objevili se fotky z Comic-conu v HQ.. podle mě jsou moc pěkný x), tak se kochejte x)..

free image host free image host free image host
nalezeno u: fallenblog.blog.cz
původní zdroj: lionandlamblove.org

k layi 13 - narovinu

24. srpna 2009 v 21:35 | karolin.a
ahoj,
nebojte žiju xD, ale nějak sem líná přidávat články.. nakonec jsme včera neodjela.. měla jsem jet na chatu do Brna (na Vysočinu), ale z důvodu nemoci jsme couvla.. teď si vyčítám, že jsem nejela..njn.. to je život.. a mám jenom blbej teanegerovskej mozeček, který neví co chce..
a teď.. je mi to líto.., přijela aný a je pochopitelně naštvaná, úplně jí chápu.. správně jsme měla počkat a zeptat se jí, sama mi řekla že by mi to dovolila, ale já hloupá jsem to zveřejnila a sice jsme napsala, že jsem vzala inspiraci od ní.. ale stejně.. no prostě jsme blbá..
tady je lay o který se jedná: lay 13 - New Moon
a tad je ten od aný: aný lay 39 - Dakota Fanning
skoro stejné že? když opomeneme ty moje grafické nedostatky..ale má hlavní rysy.. to se prostě nedělá a jsem si toho vědoma, grafika je také z části, co se zrodí ve vaší hlavě..
njn.. už se začínám podobat těm bezhlavým kopkám.. je mi z toho zle..
teď mě možná odsoudíte xD, ale musela jsem to napsat na rovinu už kvůli aný.. ale nemyslela jsem to tak, prostě se mi líbí ty její práce a chtěla jsem se tomu aspoň trošku přiblížit.. takže to bylo snad jednou a snad taky naposled.. no.. můžete se do mě pustit.. omlouvám se aný

23.8.-včera Šarlotina pavučinka..nevím, jak nejlíp využít poslední týden prázdnin xD..

23. srpna 2009 v 12:48 | karolin.a |  diary

zdravim x)..
tak co, koukal ste se někdo včera na nově na Šarlotinu pavučinku s malou Dakotou Fanning?..já nakonec jo xD.. nakonec jsem na to nezapomněla.. jako byla to taková pohádka s happy-"dojemným" koncem..ale jako.. nebylo to špatný.. a Dakota hrála dobře x).. už se těším jak bude hrát Jane x).. jinak pořád se rozmýšlím jestli vás dneska k večeru opustím (že pojedu pryč) tak do středy nebo ne.. achjo.. já vůbec nevím, jak vynaložit s posledním týdnem prázdnin.. xD.. jinak jestli budu mít náladu, popř. kdybych odjela a stihla to tak možná udělám nějaký free lay.. no možná je to zbytečný, protože si 2 poslední laye nikdo zatím stejně nevzal.. ale baví mě to xD..

free layout - New Moon (..Twilight series)

21. srpna 2009 v 23:49 | karolin.a |  free layouts


..no řekla jsem, že do půlnoci bude layout, tak tady je xD.. no dneska mám nějaký špastný den.. program jsem měla otevřený celý odpoledne a pořád jsem vždycky na tom designu musela něco předělávat xD (hlavně jsem furt odbíhala, dávala dlouhý pauzy atd xD).. pořád se mi na něm něco nelíbilo.. hlavně když už jsem byla asi v půlce, tak se mi vypnul GIMP a já to samozřejmě neměla uložený xD.. takže nanovo.. pak se mi eště vypnul když jsme dělala avatar xD..to nebylo tak hrozný teda no xD, ale stejně jsme byla naštvaná, protože to bylo před chvílí a už vážně na to nemám sílu xD... skoro bych řekla že byl dneska snad pátek 13. ..to sice nebyl ale za to tenhle layout má číslo 13.. něco na tom bude xD.. no jinak zase to byl pokus o webový layout.. inspiraci jsem brala od aný - layfor.blog.cz z jednoho jejího laye.. snad se nebudeš zlobit.. no a jinak k layi.. no asi půl hodinu jsem vymýšlela barvu okolo xD.. pořád mi tam nic nesedělo.. no jinak celkově jsem abych pravdu řekla konečně spokojená xD.. (áno samochvála smrdí) ale ani si neumíte představit, jak jsem u toho umírala xD..tenhle lay ze mě vysál život a připravil mě o jeden den mého života..
jo jinak upozorňuju, jsem zlá, ale budu vybíravá, komu ho vydám xD..
použito: 0x


Pravidla pro stažení:
1.) v žádném případě nesmíte vydávat layout za svůj (opovažte se zakrývat v částech layoutu můj podpis).. 2.) požaduji, aby když budete mít lay na své stránce tak aby se v menu nacházel odkaz na mou stránku jako je teď v náhledu.. a pak když budete psát článek, že máte nový design tak taky odkaz na mě.. 3.) k layoutu je několik bonusů, které nemusíte používat ale opovažte se je používat zvlášť když nebudete mít tenhle lay.. 4.) musíte brát v potaz, že tohle je volný lay, tak můžu dát tento lay i až 3 lidem..
5.) lay by u vás na blogu měl zůstat minimálně 5 dní
Takže pokud lay budete chtít tak mi napište na e-mail - karoliin.a@seznam.cz a pro jistotu napište i pod tenhle článek (abych si toho všimla co nejdřív).. napište mi název laye jaký chcete (popř. číslo) a pak mi napište adresu blogu, na který lay chcete a poř. i svou přezdívku napište.. já vám buď pošlu přihlašovací údaje pro lay a vy si ho se vším všudy opíšete do svého nastavení (všechny obrázky, písmo, atd) .v žádném případě nebudete nic měnit! pokud bduete chtít změnit třeba barvu písma či co, tak mi budete muset napsat o svolení.. nebo pokud nebudete lay umět nastavit tak mi do e-mailu napište přihlašovací údaje pro blog (jméno, heslo) a já vám lay nastavím..ale musíte samozřejmě slušně poprosit..

21.8. - nesoustředěná..

21. srpna 2009 v 20:33 | karolin.a |  diary
zdravim Twiblázni moje nejdražší xD..
dneska už podruhé.. ale pořebuju se odreagovat xD.. bože já jsme tak zdeformovaná xD a utahaná a nevím co eště xD.. eště mi není nějak dobře ..rýma.. achjo xD.. za živýho boha nějak nemůžu dokončit layout xD.. dělám ho snad celý odpoledne.. protože udělám ejdnu věc a musím hned třeba odběhnout nebo jít na net xD.. hm už je hotový a eště ho anstavit.. omg.. nemám nějak sílu an to xD.. a eště jě 'nákej divnej xD... furt nejsme spokojená.. no mě se dneska daří xD.. takže doufám že se do půlnoci k tomu dokopu a eště ho sem dneska dám jako free xD.. taky jste takhle na tom někdy? xD... vůbec se na nic nedokážu zkoncentrovat a soustředit xD..

4 Entertainment Weekly outtakes in HQ

21. srpna 2009 v 17:50 | karolin.a |  T. Saga - graphic
ááá.. konečně si můžeme vychutnat tenhle nádherný shoot ve vysoký kvalitě x).. tenhle shoot prostě miluju x) xD.. fakt moc povedenej x)

free image host free image host free image host free image host
nalezeno u: fallenblog.blog.cz
původní zdroj: kristen-s.net

21.8.

21. srpna 2009 v 13:03 | karolin.a |  diary

zdravim lidi x)..
po dlouhé době sem teď chci napsat něco do diary.. xD protože tohle vám musím říct xD.. včera jsem byla eště mámou nakupovat v Praze (palace cinemas) do tanečních.. strávili jsem tam celý odpoledne.. do tanečních jsme nakonec nic nevybrali xD líbili se nám jedny krásný červený šaty.. hm samozřejmě měli poslední a velký xD.. má někdo smůlu xD.. no za to jsem si teda koupila nějaký kalhoty atd.. ale stejně upe maximální radost jsme si udělala na poslední chvíli xD.. když už jsme měli jít domů.. tak jsem se eště v palace stavila v knihkupectví a koupila si nejnovější knížku od S. Meyer a to Hostitele x).. áá už se nemůžu dočkat až to budu číst xD.. konečně to má původní obal a pevnou vazbu a je to ale celkem bichle xD.. no jsem zvědavá jaky to bude, ale určitě super xD x).. jinak nechápu to ale v tomhle horku mám rýmu xD.. no jinak zachvíli se chystám, že půjdu spachtit nějaký ten design.. včera jsem už byla nějaká utahaná..
tak se zatím mějte x)

new Alice still

21. srpna 2009 v 11:55 | karolin.a |  NM - others
..dneska se objevil nový still s Alicí.. je to úžasná fotka a Alice tam vypadá naprosto nádherně x)..

free image host

zdroj: (moje milovaná fav. site) fallenblog.blog.cz

Jack Huston on the set of Eclipse

21. srpna 2009 v 11:54 | karolin.a |  E - others
..objevily se fotky Jacksona Hustona na natáčení Eclipse.. a jak to tak vypadá, tak si asi zahraje novorozeného? jak jste si asi všimli, tak na fotkách má červený oči.. a to by nebyl Royce.. no každopádně jsem vyjímečně s něčím spokojená xD.. byl by z něj moc pěkný upír x) xD..

free image host free image host free image host free image host
zdroj: (moje milovaná fav. site) fallenblog.blog.cz

Eclipse - fotka (BooBoo and Tay), fotka místa (kde se nejspíš bude natáčet Eclipse)

20. srpna 2009 v 12:42 | karolin.a |  E - others
..takže nedávno se objevila informace, že Setha C. si zahraje mladý herec BooBoo Stewart.. Zafira (fallenblog) si dala práci a našla tuto fotku.. no.. vlkodlaci se nezapřou xD


..na blogiiiik.blog.cz jsem narazila na fotku, kde vidíme místa, kde se s největší pravděpodobností bude natáčet Eclipse (fotografii zveřejnila Malicious Mandy)

Texaské hory - Guadalupe
..moc hezká příroda.. upe si živě umím představit, jak by tam stanovali a pak by tam Edward a Seth zabili Victorii a Rileyho.. x)


free layout - Ashley & Rachelle

19. srpna 2009 v 20:10 | karolin.a |  free layouts


..takže opět se hlásí "layoutostroj" xD.. a přináším takový rádoby elegantní layout.. tenhle shoot se mi líbil už dlouho, ale teprve dneska jsem se rozhodla z něj něco vytvořit xD.. dělala jsem ho někdy po obědě..a pak jsem šla do bazénu (asi 21 stupňů), kde jsem málem dostala infarkt xD, ale pak jsem se hned vrhla úspěšně do nastavování.. zase je to trošku jiný.. a vlastně se mi to docela líbí x).. (1280x1024)
použito: 0x


Pravidla pro stažení:
1.) v žádném případě nesmíte vydávat layout za svůj (opovažte se zakrývat v částech layoutu můj podpis).. 2.) požaduji, aby když budete mít lay na své stránce tak aby se v menu nacházel odkaz na mou stránku jako je teď v náhledu.. a pak když budete psát článek, že máte nový design tak taky odkaz na mě.. 3.) k layoutu je několik bonusů, které nemusíte používat ale opovažte se je používat zvlášť když nebudete mít tenhle lay.. 4.) musíte brát v potaz, že tohle je volný lay, tak můžu dát tento lay i až 3 lidem..
5.) lay by u vás na blogu měl zůstat minimálně 5 dní
Takže pokud lay budete chtít tak mi napište na e-mail - karoliin.a@seznam.cz a pro jistotu napište i pod tenhle článek (abych si toho všimla co nejdřív).. napište mi název laye jaký chcete (popř. číslo) a pak mi napište adresu blogu, na který lay chcete a poř. i svou přezdívku napište.. já vám buď pošlu přihlašovací údaje pro lay a vy si ho se vším všudy opíšete do svého nastavení (všechny obrázky, písmo, atd) .v žádném případě nebudete nic měnit! pokud bduete chtít změnit třeba barvu písma či co, tak mi budete muset napsat o svolení.. nebo pokud nebudete lay umět nastavit tak mi do e-mailu napište přihlašovací údaje pro blog (jméno, heslo) a já vám lay nastavím..ale musíte samozřejmě slušně poprosit..