http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Říjen 2009

28.,29.10. superstar autogramiáda, This is it

29. října 2009 v 18:35 | karolin.a |  diary
zdravim lidi x),
tak jak užíváte prázky? já zatim bezchybně.. v úterý jsme spala u kámošky.. včera jsme byla s mamkou v Praze na nákupceh a ze srany jsme se koukli i na Anděl.. magoria.. kdo s ekouká tak ví xD xD... ČS SUPERSTAR! xD xD.. autogramiáda pčřed premiérou This is it.. podpis bohužel nemám x( ale stálo to za to xD tísnit se mezi přeřvávajícími fanynkami jako sardinka, ohluchnout, býti převálcovaná a eště v nedejchatelným prostoru.. zajímvé kombinace že? xD..ale viděla jsme je ! xD.. hlavně Bena!!! Bendiga!! Moniku! Denise!.. atd xD byl to masakr xD xD..


a jinak.. dneska jsem byla s další kámoškou v kině na filmu This is it xD... jsem ráda, že jsem se tam dostala, když ej to jenom na 14 dní v kinech.. a bylo to.. nádherný x).. skoro až dojemný... Jackson byl prostě magor.. ale naprostej génius !! x)

New Moon Volturi fighting scene (Sub Esp) (DL) + *SPOILER* "The Twilight Saga: New Moon" Full Break up scene

23. října 2009 v 10:49 | karolin.a |  NM - videos
..tak musím uznat, že z týhle scény jsem celkem nadšená.. Volturiovi jsou skvělý.. jak mluví.. wow.. a k tomu pěkná hudba.. skvělá scéna x).. ale už mě začíná štvát, že nebudu mít ve filmu skoro žádný překvapení xD..na video jsem narazila u mý fav. site x) - twilightfanblog.blog.cz

a jinak jsem naštvaná, protože jsem jednou zase natolik přemohla svou lenost a měla na to čas (protože jsem nemocná) a spachtila jsem layout.. sice se ho pak asi leknete, ale díky blog.cz možná za rok xD.. nejdou mi ukládat obrázky, čili ho nemůžu nastavit.. achjo!!!!.. píp


..a objevila se další scéna, sice špatná kvalita ale nevadí.. můj názor? dala bych si facku, že sem na to koukala xD.. vážně nebudu mít žádný překvapení xD..


na video jsem narazila tady - tombraider-lc.blog.cz

New New Moon trailer (HD) + new scene

22. října 2009 v 12:53 | karolin.a |  NM - videos
..New Moon premiéra se blíží, objevuje se hodně fotek a novinek a objevil se i další takový menší trailer.. v tomhle videu jsou teda hlavně vlkodlaci.. a konečně se tu objevuje ukázka ze scény kde vlkodlaci jdou po Laurentovi (celkem se mi líbí záběr jak Laurent běží a v lese ho zezadu napadne jeden z vlkodlaků).. a pak i po Victorii.. no už jsem si jakž takž na ty pohádkový vlkodlaky zvykla xD a ani mi to nepřijde.. ale musela jsem se smát jak na konci Edward strčí do Jacoba a ten se pak skokem dozadu promění xD..
co na to říkáte vy?na video jsem narazila u mý fav. site - twilightfanblog.blog.cz


a jinak objevila se tahle scéna, určitě už ste jí viděli, ale nemůžu si dovolit jí sem nedát xD..ta facka sedla xD dobrá scéna x) xDKniha mého srdce

18. října 2009 v 21:56 | karolin.a
..takže jak asi víte, na ČT1 probíhala soutěž Kniha mého srdce.. a v TOP 12 se objevily celkem známé knihy, kde každý měl určitě aspoň jednu oblíbenou, ať už je to teda Stmívání xD a nebo Harry Potter nebo třeba takový Malý princ..

tady máte teda tu slavnou 6..
V TOP 6 se umístili knihy s těmito tituly:
1. Saturnin
2. Babička
3. Malý princ
4. Stmívání
5. Harry Potter
6. Egypťan Sinuhet

Tak co na to říkáte? Já si myslím xD bez urážky xD, že hodně z vás by viděli nejradši Stmívání na 1. místě.. ale já abych pravdu řekla nevím.. podle mě to na to 1. místo prostě nemá.. Meyerová je skvělá.. její knížky jsou čtivé.. ale prostě myslím si že to 4. místo je až dost x).. celkem mě překvapilo, že HP se umístil až za Stmíváním.. a já nevim jestli je to dobře.. i když moc knížky HP nemusím ale přece jenom ....

avatary (8) by me

11. října 2009 v 20:53 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..tak jsem zase jednou přemohla svou lenost a splodila pár avatarů.. no snad to není tak zlý xD..


NEKRÁST!! (použít jedině se zdrojem)

9.10. - žijící + blend

9. října 2009 v 16:09 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
zdravim lidi..
jak se máte? já celkem dobře, ale jsme úplně utahaná z celýho týdne.. škola je nějaká moc náročná xD.. zítra taneční.. prodloužená... pomoc xD... a dneska superstar ííííí xD x)..(koukáte někdo?)
tak se zase mějte xD x)

free image host
takový rychlý pokus o blend na důkaz, že jsme živá... je to jednoduchý a dělaný na noťasi (kde se to jeví strašně tmavý) tak se děsím až to uvidim na kompu ve světlejších barvách.. radši No coment xD)

Bellina ukolébavka (Bella's Lullaby) ve Střepinách..

4. října 2009 v 23:23 | karolin.a |  T - others
..musím se smát xD.. ehm ..
nedíváte se teď někdo náhodou na Střepiny? xD.. před chvílí povídali o případu režiséra Romana Polanskýho, který v minulosti znásilnil 13ti-letou dívku.. a hádejte co u toho bylo za hudbu? xD Bellina ukolébavka xD.. ježiš to bylo divný xD omg.. no nic.. tak já zas mizim.. tak se mějte x) xD

free lay - Dakota Fanning

1. října 2009 v 15:23 | karolin.a |  free layouts

..dlouho jsem nic nepřidala, tak sjem narychlo spachtila jakýsi layout s Dakotou.. použila jsem fotku z jednoho jejího úžasnýho photoshootu ..x)..
původně byl layou strarůžovohnědý ale nakonec jsme to předělala domodra xD.. jinak pachtila jsem to na noťasi, tak nic moc xD.. je to takový jednoduchý, ale aspoň něco.. jinak byla jsem líná to nastavovat, tak přidávám jenom náhled a avatary.. ale kdyby měl někdo zájem, tak ho nastavím..

NÁHLED:

free image host