http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Duben 2010

signatura do soutěže - thirst for blood

17. dubna 2010 v 18:04 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..mm.. školní krize..
tenhle týden byl hrozný, každý den jsem dělala něco do školy, seminárky a zase seminárky, do toho teď ještě musím udělat dva referáty, testy budou.. a to vše na duben!.. ale až se překoná následující týden tak to bude snad ok x)
.. ale nemůžu jet furt, takže jsem v pauze udělala něco jako signatury.. a hádejte kam?
3. úkol do soutěže bylo udělat signaturu.. nikdy jsem jí nedělala, ale snad jakž takž xD
a pozor! xD já otevřela dokonce Photoshop xD.. (ale teda i Gimp no xD)
.. no a právě jsme si hrála a různě měnila kontrast a barvičky a blablabla.. xD.. takže víc verzí xD

!NEKOPÍROVAT!  pouze se zdrojem


(původní verze)1 x blend - Katherine & Pearl (soutěž)

11. dubna 2010 v 17:38 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
.. druhý úkol do soutěže (která mě zatím úspěšně nutí otevřít taky někdy Gimp a udělat si čas na grafiku) bylo udělat blend..
tady je (pro zvětšení klikněte):


free image host

5xavatar - nature (soutěž)

6. dubna 2010 v 17:09 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..zdravím..
ano vidíte dobře.. přihlásila jsem se do "soutěže" .. nikdy jsem se do graf. soutěže nepřihlásila a teď mi prostě ruplo v bedně.. néé že by bylo nějak moc času, to né ( to mi připomíná, že do konce dubna musím udělat 2 seminárky, prezentaci, nějaký ten referát taky, no bude to zajímavý, vše nachávám na poslední chvíli, za to bych si někdy nejradši urvala hlavu xD) ale je to jediná funkční záminka jak se dokopat a udělat nějakou grafiku..  protože když je nějaký volno tak radši zalezu a lenoším..
včera jsem dělala do 1. kola avatary.. achjo.. na avatary moc nejsem a stejně je teď poslední dobou dělám xD.. ale zkoušením se člověk učí..

avatar6
avatar2
avatar5avatar3
avatar512 x avatar - oko

1. dubna 2010 v 20:12 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
zdravim lidi, opět se hlásím x).. tak nějak jsme přetrpěla ty kašlací smrkací mučící dny, každým dnem se to optimisticky horšilo, ale dneska konečně je mi fajn.. takže mé plány na prázdniny se snad uskuteční, ale enchci zakřiknout xD.. zítra plánuji kino.. a to film Prokletý ostrov (jsme zvědavá, v traileru to vypadá dobře).. a teď u televize mě napadlo udělat pár avatarů.. stáhla jsem si několik fotek z Eclipse a zarazila jsem se u jedný xD.. a to na oficiálním plakátu.. kde má Bella oko s lesknoucím Edwardem.. hodila jsme to do barev .. pohrála si s tím a vzniklo cosi..NeEclipsovýho.. takové pestré barevné avatary xD
NEKOPÍROVAT bez zdroje..
11
10
9
8
7
6
5
4
3

14

13

12