http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Září 2010

3x animace TVD (Bad Moon Rising) by me

27. září 2010 v 23:08 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
...stále zničená mrtvá.. psát články mě prostě teď nebaví xD a grafika? v háji.. nanejvýš nějaký ty animace.. achjo.. užs e zase těším na pátek xD.. krom toho, že bude další díl TVD x) na který se nemůžu dočkat, tak zase mít před sebou víkend, áách xD.... dneska jsme samozřejmě měli školu, samozřejmě s odpoeldkou a k tomu všemu eště tělák! o kterým jsem si šikovně zmrzačila nohu.. skvělý.. aspoň, že je zítra to volno..x)..
..jinak nevím, pořád neplánuji nějak návrat k pořádný grafice, pořád je to tu tak nějak pozastavený.. no nechám to osudu.. xD akorát v týdnu můžete očekávat jeden lay na objednávku, jelikož jsem ho nějak zas vyhrabala, dělala jsem ho asi před měsícem a od tý doby jsem líná ho nastavit xD..
a jinak přináším teda slíbené další animace z dalšího dílu TVD Bad Moon Rising..:

kopírujte prosím se zdrojem (uveden na konci článku)

Damon & Elena.. "Elena, it hurts"..pěkná scéna x).. (jedna z mnoha Delena scén z tohoto dílu)
it-happened.blog.cz

4x animace TVD (Brave New World) by me + realita

20. září 2010 v 19:54 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..takový trošku román..  stejně si to asi nikdo nepřečte xD.. animace v celém článku..

...zase po dlouhé době se ozývám... omlouvám se, ale prostě mě teď blog nebaví xD.. minulý týden byl celkem hektický a zajímavý.. x) včera jsem zestárla o další ten rok, takže jsem teď v upířím starým věku sweet 17 xD.. připadám si stará (ti , co jsou ještě starší tak si to prosím neberte nijak k srdci, jsou to jenom moje momentální nadávající výlevy)., jediná výhoda je důchod xD.. achjo, mám z toho deprese.. v sobotu sem si byla zavzpomínat v tanečních.. hmm ..vrátila bych rok zpátky.. no rozhodla jsme se, že asi budu chodit na prodloužený a půjdu znovu do pokračovaček nejspíš, pokud to půjde xD, sice jsem minulý rok (školní rok) byla i ve speciálkách, ale prostě mi to chybí xD.. ty zaneprázdněný soboty a všecko x)..
..no pryč od mýho osobního života, stejně vás to nezajímá.. xD.. slíbila jsem spoustu layoutů a nastevení už hotových layů, ale ihned když jsem se do toho pustila, tak jsem to zase rychle pustila, vím, že mi to kazí vizitku a určitě mě teď nemáte rádi, že na vás lépe řečeno kašlu.. ale teď je to vážně to poslední, co chci dělat xD.. ale zas ena ejndu stranu, sice jsem slíbila layouty, ale valstně z dobrý vůle.. tenkrát jsem napsala článek, kde říkám, že udělám layout jenom 1. 2 lidem, co si napíší a i když sjme slíbila, že budou další příležitosti, tak jak sarančata se seběhlo naráz asi 20 komantářů.. fajn, nějací stejně nesplnili pravidla, tak na ně kašlu ( hm už zase tohle slovo xD).. těm pár vyvoleným, ho udělám.. (viz článek)
no dobře zase jsem odbočila od toho kvůli čemu vlastně píšu článek.. teďko dodržím aspoň jeden slib a to jsou animace k dílům TVD.. takže zase přináším pár animací na díl, kdy se Caroline stala upírkou Brave New World..
no nic kašlat na to, moje svědomí momentálně pronásleduje biologie
s pozdravem vaše stará karolin.a


klidně kopírujte, budu ráda když budou k užitku, ale protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku..


Caroline a Damon.. "You suck!"
it-happened.blog.cz

4x animace TVD The Return + promo.. by me

15. září 2010 v 20:47 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..ech čoveče napsat článek o mé nepřítomnosti na blogu a neschopnosti se pustit do nějaké grafiky vždycky zabere xD.. včera večer jsem se z ničeho nic zbláznila  a opět udělala několik animací, jak jinak než na téma Upířích deníku, do kterých jsem už dlouho magor.. protože mě baví dělat animace, tak možná budou takovéto animace přibývat každý týden, vždy k aktuálnímu dílu..
jak už všichni víte, tak tyto animace jsou k 1. dílu TVD2  Návrat.. a jsou dělaný ze scén, který mě nějakým spůsobem zaujaly xD..
klidně kopírujte, budu ráda když budou k užitku, ale protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku..

Stefan a Katherine..  jak kolem ní Stefan jenom projde a ona si myslí xD..
it-happened.blog.cz

kontaktujte mě

13. září 2010 v 22:23 | karolin.a
it-happened.blog.cz

...momentálně mě na blogu moc nezastihnete článek
tak mě napadlo, že bych třeba s některýma ráda komunikovala i jinak než přes komentáře..
byla bych moc ráda, kdyby mi někteří (teda ti, co si myslí, že by si se mnou měli třeba co říct xD) napsali do komentářů icq.. zde svoje icq neuvedu kvůli zachování soukromí

tyto komentáře budou moderovány a kvůli zachování vašeho soukromí je nebudu nijak zveřejňovat, přečtu si je jenom já... snad mi budete věřit..

byla bych ráda, kdyby třeba napsali Favourite sites (na některé už kontakt mám x)), ale nikoho nutit nechci!

ovšem !POZOR!..nebudu si přidávat každého...

Dělám mrtvýho brouka..

12. září 2010 v 10:05 | karolin.a |  diary
...takže, asi ste si všimli, ale nějak teď moc nepřibývá.. asi si teda myslíte , že je to školou, no ..ano zatěžuje mě, mučí mě jako každého, ale není to jen tím... klidně bych měla čas na grafiku i na blog, ale prostě nevím, nějak na to nemám chu't... no je možné, že hend zítra něco přidám, ale envím, nevím jak dlouho to potrvá, ale jakmile budu mít náladu, taks e bduu snažit co nejdřív udělat všechny ty slíbené layouty... s blogem neskončím, protože doufám, že je to jenom momentální nechuť a nemám na to sílu vás tu všechny nechat..

it-happened.blog.cz

...jinak.. až včera večer jsem shlédla konečně 1. díl 2. sezóny TVD The Return... na který všichni čekali celý prázdniny.. a názor? nejde popsat xD.. pořád přetrvává moje bláznovství a ten díl byl úžasnej!, užs  etěším na další x)..

layout pro NiQinQa.sweet (téma: Katherine z TVD)

7. září 2010 v 21:02 | karolin.a |  layouty na objednávku
(zítra nastavím na náhl. blog, momentálně jsem líná xD)

..hodně tmavý, ale psala si tmavý barvy x), kdyžtak to můžu na požádání přebarvit.. psala si s Katherine, ale já si tohle promo prostě zamilovala, takže jsou tam všichni 3..
(..jinak layout jsem patlala v sobotu, momentálně jsem bez nálady otevírat PS apod., ale snad se do grafický nálady opět dostanu.. jediný optimistický je, že si konečně začínám zvykat na školu, ale asi mi to ještě potrvá xD..slibuju, že se budu ale snažit splnit objednávky co nejrychleji..)
layout je dělaný pro NiQinQa.sweet
..nevím jestli se ti bdue líbit, pokud ne, nemusíš si ho samozřejmě brát..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..

5x animace TVD (2nd season) by me

5. září 2010 v 17:03 | karolin.a |  wallpapers,avatars,blends
..snažím se dělat designy na objednávku, nějaké mám už hotový, ale začíná mi to lézt na mozek.. včera jsem si chtěla "odpočinout", tak jsem udělala v noci několik animací na téma Upíří deníky x).. jak už všichni fanoušci vědí, tak ve čtvrtek večer bude 1. díl 2. sezóny, na který už se moc těším.. animace jsou dělaný z různých prom a z traileru na díl The Return.. nejvíc se mi zamlouvá ta 1. ..
protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku.. (ale budu ráda, když vám budou k užitku x))

 z nového proma na Elenu:
it-happened.blog.cz

layout pro Tessii (téma: Diary)

2. září 2010 v 19:12 | karolin.a |  layouty na objednávku

layout je dělaný pro Tessiii na její osobní blog x)
..je na způsob diary (ta knížka byl její nápad x)), hodně výrazné svítivé barvy..no, snad si s ním spokojená, jak si říkala xD x)..

1.9.! - jak hrozivé datum ..

1. září 2010 v 20:55 | karolin.a |  diary
it-happened.blog.cz

1. září.. jak hrozivé datum.. ale už se den blíží ke konci.. tohoto dne jsem se obávala celý prázdniny.. na konci školního roku jsem i prohlásila, že se ani nerozkoukám, že se vyspím a bude škola.. jo bylo to skoro tak xD.. prázdniny byly skvělý, stihla jsem toho dost, ale zároveň nic xD.. taky máte občas takový pocit? xD.. no budu na ně vzpomínat jen v dobrým.. a jinak co teda 1. den ve škole?.. no celou noc jsem se budila a měla na mě až moc neklidný spánek a ráno jsem se teda s nervama vydala.. no nakonec to nebylo teda až tak... ale jo bylo to hrozný xD.. no dobře, jak se to veme, nějaký lidi jsem viděla ráda, ale zase v podstatě ty co prostě musím vidět, tak jsem viděla i přes prázky x).. tak jsme si teda odsedili hodinu ve škole a pak zas šli.. x).. rozvrh jsem viděla se zděšením už v pondělí.. každý den kromě pátku odpoledky, ale s tím jsem tak nějak počítala.. akorát mě přijemně překvapila středa.. každou středu budeme mít od 9 xD takže se aspoň trošku vyspím.. akorát teda bude odpoledka trojhodinovka chemie xD to potěší už míň, ale každopádně to bude zajímavé xD..
no a jaký byl váš první den ve škole? x)..

layout pro Kanku (téma: Nina Dobrev)

1. září 2010 v 14:34 | karolin.a |  layouty na objednávku

..utápějící se v depresích ze školy sem teď donastavila tenhle design.. vlastně se mi docela líbí ty nápisy a barvy.. sice bylo v objednávce světlé barvy, ale všimla jsem si toho až moc pozdě, tak se omlouvám x)..
layout je dělaný pro Kanku
pokud se ti nebude layout zamlouvat nemusíš si ho vzít..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nějakou uvítací řeč, která by byla tam nahoře místo Lorem ipsum (WELCOME) a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..