http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


Říjen 2010

POZASTAVENO.. konec

17. října 2010 v 0:36 | karolin.a
...ano.. už asi měsíc si říkám.. k čemu mi je dělat layouty lidem, které ani neznám? proslaví mě to? a k čemu je vlastně blog? aby mi ubral čas z mého ctěného života? přesně tak.. tenhle týden kdy jsem na blog vůbec nechodila mě v tom utrvdil ani mi to nechybělo, sice jsem sem tam koukla na blogy mých oblíbenců, ale né abych psala články nebo dělala grafiku.. je to jenodušší jenom přihlížet.. bez starostí dělat nepřítomnou.. vážně si cením vašich komentů a jsem ráda, že mě tu někdo má rád respektivě můj blog :).. já vás mám taky ráda.. ale.. tenhle článek jsem vlastně chtěla napsat už někdy předevčírem, ale nenapsala, teď jsem si přečetla článek aný, která taky končí... předběhla mě xD..  ale vlastně mi tak trošku dodala sílu a ještě víc upevnila odhodlání vám taky říct sbohem.. koneckonců myslím, že jsem tady vydržela celkem dlouho x).. však já to nevydržím a časem se někde ukážu, možná i tady... ale kdo ví...

to že nebudu aktualizovat tenhle blog, ale neznamená, že se mě zbavíte úplně xD .. k mým oblíbencům budu chodit i nadále, když budu mít chuť a napíšu jim třeba i nějaký ten komentář..

no asi už je to všechno ..

žijte blaze.. s láskou vaše "volná" karolin.a


uvažuju nad osudy blogu..

4. října 2010 v 21:32 | karolin.a |  diary
zdravím lidi,
říkám to nerada, ale tenhle blog mě nějak opustil, říkám si má to ještě cenu?..tím jak jsem začala dělat layouty na objednávku, tak se to změnilo v peklo..lidi se mě furt dokola ptaj, jestli jim neudělám design apod. tohle už mě vážně nebaví.. a to nastavování layotů?".. na to vážně nemám xD ..dneska mě ze zoufalství napadla myšlenka, jestli třeba nemám začít od začátků, založit si nový blog, kde mě nikdo nebude znát, alespoň chvíli.. prostě zdrhnout, je mi, ale líto zahodit práci skoro 2 let ..  no uvidíme, musím se pečlivě rozhodnout.. časem sami poznáte, jak se nakonec můj zoufalý mozek rozhodne.. nějak se to vyvrbí x)... chce to nějakou změnu..

layout pro __*FrCiNkA*__ (téma: Kellan Lutz)

3. října 2010 v 12:03 | karolin.a
(zatím nenastavený, místo toho obrázku bude animace)

..tenhle layout jsem dělala už někdy na začátku září a ještě jsem ho ani nenastavila...vážně jseme teď strašně neschopná.. chci se omluvit všem, kteří čekají na layout nebo na nastavení layoutu..během tohoto týdne se budu snažit vyřídit aspoň nastavení již hotových layoutů..
tento layout je dělaný pro __*FrCiNkA*__

..nevím jestli se ti bude líbit, pokud ne, nemusíš si ho samozřejmě brát..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..