http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


diary

uvažuju nad osudy blogu..

4. října 2010 v 21:32 | karolin.a
zdravím lidi,
říkám to nerada, ale tenhle blog mě nějak opustil, říkám si má to ještě cenu?..tím jak jsem začala dělat layouty na objednávku, tak se to změnilo v peklo..lidi se mě furt dokola ptaj, jestli jim neudělám design apod. tohle už mě vážně nebaví.. a to nastavování layotů?".. na to vážně nemám xD ..dneska mě ze zoufalství napadla myšlenka, jestli třeba nemám začít od začátků, založit si nový blog, kde mě nikdo nebude znát, alespoň chvíli.. prostě zdrhnout, je mi, ale líto zahodit práci skoro 2 let ..  no uvidíme, musím se pečlivě rozhodnout.. časem sami poznáte, jak se nakonec můj zoufalý mozek rozhodne.. nějak se to vyvrbí x)... chce to nějakou změnu..

Dělám mrtvýho brouka..

12. září 2010 v 10:05 | karolin.a
...takže, asi ste si všimli, ale nějak teď moc nepřibývá.. asi si teda myslíte , že je to školou, no ..ano zatěžuje mě, mučí mě jako každého, ale není to jen tím... klidně bych měla čas na grafiku i na blog, ale prostě nevím, nějak na to nemám chu't... no je možné, že hend zítra něco přidám, ale envím, nevím jak dlouho to potrvá, ale jakmile budu mít náladu, taks e bduu snažit co nejdřív udělat všechny ty slíbené layouty... s blogem neskončím, protože doufám, že je to jenom momentální nechuť a nemám na to sílu vás tu všechny nechat..

it-happened.blog.cz

...jinak.. až včera večer jsem shlédla konečně 1. díl 2. sezóny TVD The Return... na který všichni čekali celý prázdniny.. a názor? nejde popsat xD.. pořád přetrvává moje bláznovství a ten díl byl úžasnej!, užs  etěším na další x)..

1.9.! - jak hrozivé datum ..

1. září 2010 v 20:55 | karolin.a
it-happened.blog.cz

1. září.. jak hrozivé datum.. ale už se den blíží ke konci.. tohoto dne jsem se obávala celý prázdniny.. na konci školního roku jsem i prohlásila, že se ani nerozkoukám, že se vyspím a bude škola.. jo bylo to skoro tak xD.. prázdniny byly skvělý, stihla jsem toho dost, ale zároveň nic xD.. taky máte občas takový pocit? xD.. no budu na ně vzpomínat jen v dobrým.. a jinak co teda 1. den ve škole?.. no celou noc jsem se budila a měla na mě až moc neklidný spánek a ráno jsem se teda s nervama vydala.. no nakonec to nebylo teda až tak... ale jo bylo to hrozný xD.. no dobře, jak se to veme, nějaký lidi jsem viděla ráda, ale zase v podstatě ty co prostě musím vidět, tak jsem viděla i přes prázky x).. tak jsme si teda odsedili hodinu ve škole a pak zas šli.. x).. rozvrh jsem viděla se zděšením už v pondělí.. každý den kromě pátku odpoledky, ale s tím jsem tak nějak počítala.. akorát mě přijemně překvapila středa.. každou středu budeme mít od 9 xD takže se aspoň trošku vyspím.. akorát teda bude odpoledka trojhodinovka chemie xD to potěší už míň, ale každopádně to bude zajímavé xD..
no a jaký byl váš první den ve škole? x)..

Inception

28. srpna 2010 v 13:07 | karolin.a
k přečtení také článek od aný ZDE

..tak předevčírem jsme konečně byly s Aný a Clarou v kině x).. už to máme domluvený celý prázky, tak to konečně vyšlo x).. sice už asi půl roku jsem věděla, že bych chtěla jít někdy na film Čarodějův učeň, ale aný navrhla jít na film Počátek, že na to prý slyšela samé kladné názory apod. ..jakmile jsem ale zjistila, že je to ten film, kde hraje L. DiCaprio, ten film, co jsem na něj koukala před měsícem na plakátu a věděla, že to musím vidět xD.. pro mě bylo také jasno x).. a Clara taky souhlasila x)..
a myslím, že se nemohlo vybrat lépe! ten film byl prostě fenomenální (jak řekla aný xD).. prostě naprosto božský,dechberoucí.. celý film jsem nervózně popíjela propašovaný shake z mekáče (no dobře asi tak 15 minut, protože pak došel xD).. a seděla s pusou otevřenou, nemrkajíc celý film..  ještě asi hodinu potom jsem měla sevřené hrdlo a husí kůži.. prostě ten film mě očaroval, stejně jako soundtrack.. a konec? ach proboha xD.. o tom jsme pak s holkama přemýšlely ještě hodně dlouho x).. prostě pro ty, co mají rádi "psycho" sci-fi a filmy s neurčitým, překvapivým koncem... je film jako stvořený x)!... celý den se prostě vyvedl x).. děkuji vám x) a také děkuji za fotky na obří podprsence xD.. jestli je někdy vymámim s aný, tak je sem možná hodím xD..

čoveče nějak jsem si uvědomila, že jsem teď v poslední době viděla několik filmů s Capriem.. a všechny byly něčím zvláštní a skvělý.. Prokletý ostrov (Shutter Island), Nouzový východ.. x)..

no můžu s radostí jen a jen doporučit x)..

pod perexem najdete trailer Inception x)..

..zabíjení na chatě opět skončilo..

14. srpna 2010 v 20:21 | karolin.a
..zabíjení na chatě na Vysočině jak jsem napsala do aktuálních poznámek? jak trefné.. včera (že by pátek 13.?) jsem si málem urazila hlavu o okno.. eště dneska mě bolí ohromný boule, dále se noťas opět po měsíci sekl a nakonec to nej.. málem jsme zamordovali foťák.. přijela jsem domů a bylo mi řečeno, že je po foťáku, že jsou ulomený zoubky.. a pak mi byl asi po hodině předán opravený foťák.. nevím jak, ale hlavně že fakčí x)..
krom těchto dnů jsem si to na chatě opět užila, ale neskutečně rychle to opět uteklo x(..
teď už budu jenom přepočítávat ty 2 hrozivě týdny za kterými se schovává škola!..

2.8. - půlka prázdnin pryč..

2. srpna 2010 v 23:09 | karolin.a
zdravim
hlásím, že stále žiju.. teď jsem byla od pátku do neděle na vodě (D1 = Vltava).. byla jsem tam s tátou plus ještě s 2 rodinami.. nakonec to bylo celkem fajn.. až na první den kdy nám lilo tak jsme se krčili v raftu v pláštěnkách.. ale sobota neděle počasí luxus x)..
..jinak co říkáte na to, že včera bylo 1. srpna?.. při pomyělení na školu se mi dělá špatně, ale s tím nic nenadělám.. ale aspoň že se mám na co těšit.. např. TVD a další..x)

jinak teď nemám poslední dobou na grafiku čas tak se omlouvám.. ve středu večer se sice vracím domů, ale v sobotu zas odjezd.. no uvidíme x).. snad něco stihnu..

jinak tenhle týden můžete očekávat takové "menší" překvápení x)..

26.7. - back..

26. července 2010 v 21:23 | karolin.a
..takže v sobotu jsem se úspěšně navrátila z chaty, ale píšu se až teď protože jsem si chtěla dát o víkendu ještě pauzu.. když jsem totiž otevřela e-mail tak jsem se zděsila.. přišlo mi hodně e-mailu s žádostí o nastavení layoutů.. takže s ejim omlouvám, že jsem na to neměla o víkendu náladu, ale teď budu u táty, tak se vám layouty pokusím nastavit, ale nevím jak hodně budu mít přístup k počítači.. doufám, že se dostanu přes týden i k nějaký tý grafice.. bohužel tam mám ale jenom gimp.. ale aspoň něco x)..
jinak zpátky k chatě, moc jsem si to tam užila, na 5 dní vypadnout úplně jinam.. nejspíš se tam za 14 dní vypravím zabíjet znovu.. jinak nějak jsem tam byla závidlá na focení xD.. takže jenom na ukázku 3 fotky hmyzu, který na můj foťák neodolatelně křičel vyfoť si mě.. nejsou to žádná mistrovská díla, ale strašně se mi líbí ty zelený oči tý mouchy nebo ten krásně zbarvený křížak (čtyřskvrnný? myslím že nějak tak se to jmenuje xD)..

fotky v celém článku

temperament..

20. července 2010 v 11:05 | karolin.a
přednastavený článek

sice to sem nepatří, ale měla jsem představu, že o víkendu udělám spoustu grafiky abyste se tu ten týden, co jsem pryč nenudili a něco tu přibývalo.. hmm samozřejmě, že jsem byla až moc naivní.. takže jsem se rozhodla uveřejnit toto.. aspoň se vám trošičku přiblížím xD

..nedávno jsem si dělala test temperamentu a vyšlo mi že jsem cholerický sangvinik.. no.. bohužel to odpovídá xD..
 ..sice je to osobní otázka, ale budu ráda, když třeba moje favourite sites napíšou do komentářů, jak jsou na tom oni x)..

jeden z testů si můžete zkusit zde

temperament
můj výsledek

Zatmění.. + animace

10. července 2010 v 9:20 | karolin.a
..tak jsem předevčírem konečně viděla Zatmění xD.. na ten film jsme se hodně těšila teď poslední týden xD..když už jsme byli v kině tak jsem nějak nevěděla si co si mám myslet.. je to asi tím jak jsou mezi těma filmama dlouhý přestávky.. a nějak až na konci jsem si začala uvědomovat, že se mi to vlastně líbilo.. hodně ! xD zatím z těch 3 je to nejlíp natočený.. nevynechávali ani pasáže v knížce..x)
tu minulost mohli udělat delší, ale zase měla takhle svý kouzlo x).. jinak tentokrát jsme nadšená z Jaspera xD konečně tam byl v hodně scénaách.. a "boj" s Alicí byl bezkonkurenční xD..
jinak hodně s emi líbil amozřejmě boj, věci kolem stanu apod. . a i se mi líbilo že na čátku i nakonci filmu byla scéna s loukou x).. no už se nebudu víc rozepisovat xD stejně už to skoro každý zná xD..

jinak z nějakýho nepochopitelnýho důvodu jsem se rozhodla otevřit Photoshop a naučit se dělat animace.. a vzala jsem jednu scénu ze Zatmění.. ehmmm teď mě asi hodně lidí nebude mír rádo xD.. sakra.. něco neutrálnějšího by yblo lepší.. 
no nic.. prostě moje premiérová 1. animace je na světě.. i když příšerná, seká se.. ale stejně z ní mám z nepochopitelnýho důvodu radost xD.. asi proto, že se to konečně uložilo.. milý Ps se totiž když jsem to poprvý ukládala rozhodl stávkovat a vypl se.. takže jsem začala animaci odznova xD..

animace pod perexem

..I´m back..Time Is Running Out

8. července 2010 v 1:02 | karolin.a

..ano jsem zase tu.. 3 dny na Rock for People uběhly jak voda x).. pořád nemůžu uvěřit, že nám to s aný vyšlo x).. ale vyšlo.. moc jí děkuju x).. bylo to super.. náramně jsem si to všechno užila.. The Prodigy mě překvapily, bylo to skvělý.. Muse splnily mé očekávání.. bylo to velkolepý x)..
takže jsem nadmíru spokojená x).. až na toytoyky xD

..jinak už se těším na zítra xD.. protože dneska jsem si zarezervovala lístky na zítřejší Eclipse x).. takže už jsem zvědavá.. po všech chválach ostatních..věřím, že to snad nezklame.. xD.. uvidíme x)..potom napíšu své dojmy xD..

3. - 7.7. pryč

3. července 2010 v 13:13 | karolin.a
..ano už chápete z nápisu.. nebudu tu.. protože budem s aný na RfP.. stejně přád nevěřím, že nám to vyjde..
no snad se tu hned jak budu moci ukážu a budu natěšená na Eclipse xD..
mějte se tu a žijte blaze..

..těšim xD..

20.6.10

20. června 2010 v 20:34 | karolin.a
it-happened.blog.cz

..omlouvám se jenom že jsem se přes týden tady neukázala, ale prostě lenost mě přemohla xD.. příští týden se snad polepším a nějaký ten layout přibyde xD..

jinak v pátek se po roce opět konala filmová noc, na který sme nemohli chybět.. celkem se vyvedla x).. nějaký filmy mě sice zklamali, ale celkově jsem spokojená.. letos jsme toho stihli celkem dost..
akorát bylo moc lidí.. takže sme muslei jít čekat do sálu třeba 45 minut před filmem..
jinak já viděla Kukyho se vrací.. na toho sme teda původně nechtěli.. ale v ostatních sálech bylo plno.. nakonec to nebylo tak špatný.. bylo to velice zajímavé xD a jak bych to řejla originální? xD..
dále sme šli na Toy story 3.. na druhou polovinu.. ale stačilo to.. konec sem viděla xD..pak byla komedie To byl zítra flám,. hmm.. to mě dost zklamalo.. pak sme šli na Prince z Persie.. já od toho nic nečekala.. hodně lidí to pojmenovalo kravinou, ale mě se to nakonec i líbilo x).. poté sme nachvíli vlezli na Sex ve městě 2.. a pak sme se šli mačkat do fronty na Street dance 3D, kde sme museli pak v sále půl hodiny čekat.. ale celkem to stálo za to xD.. bylo to skoro stejný jako všechny taneční filmy (Letś dance apod.) ale opět se mi to líbilo x).. a 3D efekt se vydařil x)..
celkově hodnotím noc pozitivně x) dokonce jsem ani neusla xD a pak měla převrácenou celou sobotu, kterou jsem prospala.. ale těším se opět za rok x)

20.3.10 - I am still alive

20. března 2010 v 23:46 | karolin.a
zdravim lidi x), po hodně dlouhé době se hlásím že žiju a že jsem na blog nezapomněla, ale prostě není sem co dávat protože mám grafickou krizi, nevím co a jak a ani nemám chuť.. jinak před týdnem jsme se vrátila z hor, byla jsem se třídou na lyžáku v Alpách.. bylo to skvělý, dokonalý xD nemám slov.. člověk úplně zapomněl na všechny povinnosti atd xD.. pak bylo teda hrozný se tenhle týden vrátit zase do normálu.. ale co se dá dělat.. na ty hory budu hodně vzpomínat.. no jinak nevím teda jak to teď bdue s blogem, ale myslím si že moje lenost a nechuť otevřít jakýkoliv grafický program bude přetrvávat, natož eště vytvořit nějaký lay xD.. ale uvidíme..teď tu asi taky moc nebudu, ale já se zase vrátím x).. za mou neschopnost se chci omluvit všem a hlavně i mýmfavourite sites..
tak se mějte s pozdravem karolin.a

pod perexem - i když mám obrovskou krizi tak jsem dneska z nudy ten graf. program otevřela a udělala cosi, nic.. prostě jsme si potřabovala hrát, nic víc xD.. pro vaše dobro na to moc nekoukejte..

23.2.10

23. února 2010 v 20:52 | karolin.a
omlouvám se za delší nepřítomnost
ale byly jarňáky, koukám na olympiádu, do toho škola..
a na grafiku nemám poslední dobou náladu..
no takové zajímavé a plné dny, každý den se něco děje..
někdy napíšu..
každopádně až se to zase vše umírní takse ozvu x).. třeba zítra třeba za týden nedokážu určit x)..tak se mějte x)

23.12.09

23. prosince 2009 v 17:33 | karolin.a
zdravim x)..
omlouvám se, že tu teď vůbec nejsem ani nic.. ale prostě jsme byla líná a i toho bylo nějak moc.. každopádně po Novým roce se snad i vrátím x)..
jinak přeju všem Veselé Vánoce, ať dostanete co chcete a hlavně přeju pohodu xD.. ty přecpaný nákupní centra už mi lezou krkem xDmyslím, že určitě nejsem sama..
a taky přeju šťastný nový rok x).. kdy budem zase starší.. x(.. už to bude jenom horší xD

30.11.09

30. listopadu 2009 v 20:01 | karolin.a
Zdravim x),
jak pak se máte? premiéra New Moon za námi a teď zase čekat na Eclipse.. taky už se těšíte? xD.. no jinak proč sem píšu xD.. musím se někde pochlubit.. asi tak po půl roce toužení po Photoshopu.. pak to vypadalo že bude. a pak jsem to vzdala.. tak teď z čista jasna se o víkendu naskytla příležitost.. a já co?? mám Photoshop CS3 !!! íí.... ani nevíte jak sem happyyyy xD.. i když s tím vůbec neumím xD.. ale to nevadí xD.. takže mi dejte tak rok než tam něco spachtim xD..
a jinak jsme tak nějak domluvily s aný, že bychom udělaly nějaký společný veledílo a to design sem na it-happened.. xD xD už to tu potřebuje změnu, i když mi je toho designu líto ..xD..
no nic tak se mějte x).. doufám že dneska nevypadne Bendig (ti co nemaj rádi ČSS tak mě prosím nemějte za magora xD a nebo klidně mějte xD.. je mi to jedno xD..čapkózníí.. no nic xD už blbnu.. tak zase za rok ahoj x)..

9.11. - one year with it-happened ..+ 2 objednávky layoutů

9. listopadu 2009 v 19:35 | karolin.a
obrázek mluvíza vše x).. blog už je tu rok.. a čili má dneska narozeniny x) xD.. úplně přesně si pamatuju, jak jsme blog zakládala xD.. zrovna jsembyla pomatená filmem Stalo se (the happening).. tak prtoo takový název blogu.. xD (možná jste si něktěří říkalui proč zrpvna it-happened xD) .. že je to přesně rok, jsem zjistila pidle svýho 1. článku na tomhle blogu a úplně se musím smát, co jsme to psala xD.. blog měl být původně o seriálu Prison Break xD.. potom kolem Vánoc jsme psala spíše diář.. a osudovým datumem bylo 16.1. (článek) kdy jsem byla s kámoškama na Twilightu a už to jelo.. blog se zařadil mezi další Twilighmaniovský blogy xD..

jinak přemýšlela jsem co udělat, když jsou teda ty "narozeniny" xD a nějak mě nic moc nenapadlo.. ale sic eje to suchý xD ale vlastně laye na objednávku nedělám, tak jsem se rozhodla že 2 lidem, kteří si napíšou udělám lay na obednávku.. třeba si nikdo nenapíše xD ale nic jinýho mě nenapadlo.. a žádnou soutěž se mi pořádat nechce.. takže první 2 lidi si pište co za lay.. s čím.. atd.. vaše požadavky..

28.,29.10. superstar autogramiáda, This is it

29. října 2009 v 18:35 | karolin.a
zdravim lidi x),
tak jak užíváte prázky? já zatim bezchybně.. v úterý jsme spala u kámošky.. včera jsme byla s mamkou v Praze na nákupceh a ze srany jsme se koukli i na Anděl.. magoria.. kdo s ekouká tak ví xD xD... ČS SUPERSTAR! xD xD.. autogramiáda pčřed premiérou This is it.. podpis bohužel nemám x( ale stálo to za to xD tísnit se mezi přeřvávajícími fanynkami jako sardinka, ohluchnout, býti převálcovaná a eště v nedejchatelným prostoru.. zajímvé kombinace že? xD..ale viděla jsme je ! xD.. hlavně Bena!!! Bendiga!! Moniku! Denise!.. atd xD byl to masakr xD xD..


a jinak.. dneska jsem byla s další kámoškou v kině na filmu This is it xD... jsem ráda, že jsem se tam dostala, když ej to jenom na 14 dní v kinech.. a bylo to.. nádherný x).. skoro až dojemný... Jackson byl prostě magor.. ale naprostej génius !! x)

19.9. !! pěkné datum s hrozivou událostí xD

19. září 2009 v 13:14 | karolin.a

..tak a je to tu.. jsem stařenáá.. vždycky, když jsem byla mladší, tak jsme si říkala jak moc se těším na 16.. teď o prázdninách jsem si to uvědomila a začala jsem šílet xD.. na patnáctiny jsem se hodně těšila x), ale 16 ??.. měla jsem depreséé xD.. a odpočítávala to s znechucením xD... že aný? xD..
no dneeska sjem spala u milované aný x).. a vstala jsem a čekalo mě milé přivítání.. jídelná s velkým nápisem "hepy brzdej tu jůů" xD.. a dort s hrozivou šestnáctkou x)a ktičkůůů, žůžovou xD.. ale moooc mě to potěšilo, sjem vůbec nečekala xD.. ale přeháníš to aný xD s mamkou xD
no a doma taky pěkné x).. dostala jsem na večer boty do tanečních na kterých s ehodlám dneska zabít xD + další..
no tak všichni mě potešili x) i sms.. ale stejně fuj 16.. ale za rok to bdue eště hrozivější!!! xD

AKTUALIZACE (20.9. 13:17) .. tak jsem teď dostala takové přáníčko od Zafiry x).. moooc děkuju, strašně moc si mě potěšila x)..je to moc pěkný x)..

free image host

4.9. 09 - týden školy pryč

4. září 2009 v 16:26 | karolin.a
zdraviiim lidi x)..
tak a týden školy je konečně za náma.. na dnešek si nemůžu stěžovat.. 1. hodina informatika.. jsme měli volno na počítačích, pak teda nudná uspávacá fyzika.. pak ajina.. a pak měla být 2hodinovka těláku ale lilo a nebyla otevřená tělocvična tak nás pak pustili domů.. no nic.. před chvílí jsme dorazila domů, prtoože jsem byla eště na přednášce atd.. a asi si teď s chutí jdu pustrit GIMP a snad něco vytvořim xD no uvidím xD.. když se na to bdue dát koukat tak to tu večer bude..xD
 
 

Reklama