http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


layouty na objednávku

layout pro NiQinQa.sweet (téma: Katherine z TVD)

7. září 2010 v 21:02 | karolin.a
(zítra nastavím na náhl. blog, momentálně jsem líná xD)

..hodně tmavý, ale psala si tmavý barvy x), kdyžtak to můžu na požádání přebarvit.. psala si s Katherine, ale já si tohle promo prostě zamilovala, takže jsou tam všichni 3..
(..jinak layout jsem patlala v sobotu, momentálně jsem bez nálady otevírat PS apod., ale snad se do grafický nálady opět dostanu.. jediný optimistický je, že si konečně začínám zvykat na školu, ale asi mi to ještě potrvá xD..slibuju, že se budu ale snažit splnit objednávky co nejrychleji..)
layout je dělaný pro NiQinQa.sweet
..nevím jestli se ti bdue líbit, pokud ne, nemusíš si ho samozřejmě brát..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..

layout pro Tessii (téma: Diary)

2. září 2010 v 19:12 | karolin.a

layout je dělaný pro Tessiii na její osobní blog x)
..je na způsob diary (ta knížka byl její nápad x)), hodně výrazné svítivé barvy..no, snad si s ním spokojená, jak si říkala xD x)..

layout pro Kanku (téma: Nina Dobrev)

1. září 2010 v 14:34 | karolin.a

..utápějící se v depresích ze školy sem teď donastavila tenhle design.. vlastně se mi docela líbí ty nápisy a barvy.. sice bylo v objednávce světlé barvy, ale všimla jsem si toho až moc pozdě, tak se omlouvám x)..
layout je dělaný pro Kanku
pokud se ti nebude layout zamlouvat nemusíš si ho vzít..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nějakou uvítací řeč, která by byla tam nahoře místo Lorem ipsum (WELCOME) a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..

layout pro verlka16 (téma: Kristen & Rob - Eclipse premiere)

20. srpna 2010 v 17:45 | karolin.a
(button ještě dodělám)

..tenhle layout mi dal sice zabrat, ale nevím jestli je to na tom vidět.. je to takové světlé, ale já nějak nemohla s těma fotkama z Eclispe premiéry nic vymyslet..
..layout je dělaný pro verlku16..
..pochopím když se ti nebude líbit.. nemusíš si ho vzít..

pokud se ti bude zamlouvat..tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..

layout pro Nessie (téma: TCA 2010, Show (8. 8. 2010))

18. srpna 2010 v 10:37 | karolin.a

..neuvěřitelně modrá záležitost, ale mě se to tak líbí :-P.. je to úplně jiný než dělám, ale čistě Photoshopový! ano, slyšíte dobře xD.. mám grafickou krizi v gimpu, tak jsem ho odložila stranou..
..layout je dělaný pro Nessie
.. nevím jestli se ti layout bude zamlouvat, když ne, nevadí..nemusíš si ho vzít..

pokud ano.. tak mi na e-mail karoliin.a@seznam.cz pošli popř. své přihl. údaje a nějakou uvítací řeč, která by byla tam nahoře místo Lorem ipsum a nebo v případě, že by sis lay nastavila sama, tak mi jenom napiš abych ti je poslala já..

layout pro Dadush (téma: Muse, Paramore, Twilight Saga, The Vampire Diaries)

9. srpna 2010 v 9:10 | karolin.a
it-happened.blog.cz

..konečně po měsíci (s přestávkami) hotovo x) (achjo.. zrcadlí se na tom moje grafická krize).. tento lay je dělaný na objednávku pro Dadush ..sice layouty na objednávku jinak nedělám, ale udělala jsem výjimku.. její blog slaví 1 rok, tak ho chtěla jako překvapení.. no snad jsi alespoň z části spokojená x).. 

vím je to nefér, že najednou udělám výjimku, ale tak nějak už o tom přemýšlím dlouho a možná začnu i sem tam na tu objednávku ty layouty dělat.. že to třeba otevřu vždycky pro 3 lidi a až to udělám tak to zase otevřu.. ale všechno až časem x)..

layout for Emdí

7. února 2010 v 12:07 | karolin.a


..takže udělala jsem opět layout na objednávku a to mé milované xD Emdí
já jsem s tímto layoutem celkem spokojená x).. je to snad můj nejsložitější xD.. musela jsem ho i před tím celý předělávat, protože jsem to nejdřív udělala tak, že to nešlo nastavit .. tak jsem to i celý přebarvovala, před tím to bylo takové hodně fialové.. teď víc šedé..
také je k tomu tuna bonusků u kterých jsem umírala..xD celkově mi layout zabral hodně času, že na to nechci ani pomyslet xD.. no ..konečně hotovo xD

layout for B€ll@__

28. ledna 2010 v 19:32 | karolin.a

..takže úplně jsem zapomněla, že jsem před časem slíbila layout.. úplně se stydím xD.. B€ll@__ mi to připomněla xD.. moc se ti omlouvám, ale to jsme rpostě já xD.. něco jsem zkusila no nevím, Twilight stars.. no zadání to snad splňuje ale je to celé takové světlé, no kdyžtak napiš jestli bys ho brala.. práci jsem si s ním dala, ale je prostě takový jiný xD.. kdyby se ti nelíbil, tak kdyžtak předělám nápis tvěho blogu a dám ho do free (třeba by s eněkomu zalíbil xD)

lay pro Nikits

4. září 2009 v 23:25 | karolin.a


..teď nemám poslední dobu na grafiku moc čas.. a když už nějakej je tak lenošim, spím nebo si čtu xD.. njn škola.. achjo.. no ale dneska jsme se s chutí upe pustila do laye xD.. no a pokusila jsem se splnit opět výjimku ..objednávku.. pro Nikits.. přála si layout, aby celkově působil světle a pak mi nechalla volnou ruku xD.. nemám moc ráda světlé laye a tak to potom taky vypadá.. mořila jsem se s ním dlouho, jsem na ten layout naštvaná že stále nece vypadat podle mých představ.. ale už to asi lepší nebude.. nevím jestli se bude líbit.. každopádně ti ten lay nenutím.. nemusíš si ho brát, nebudu se zlobit ejtsli tři nevyhovuje či něco takovýho.. kdyžtak půjde do free..

pro Nikits: kdyžtak napiš prosím pod článek a popř. potom na e-mail karoliin.a@seznam.cz

lay pro Emdí

27. srpna 2009 v 15:59 | karolin.a

..takže.. chci upozornit, že jinak laye na objednávku nedělám.. tohle je jedna z výjimek.. lay je pro Emdí ..zatím je to jenom náhled.. protože ani nevím jestli ho budeš chtít. domlouvali jsme se na něčem trošku jiným xD.. ale Bella a Edward tam je xD a Jacob tam není xD.. no pokud bys ho enchtěla tak změním název (emdinqa.blog.cz) a půjde do free layoutů.. nebduu se zlobit x).. no dala jsem si s ním celkem práci.. snad s ebude líbit.. x).. bonusy atd. dodělám..
jinak.. nejsem stroj.. čili na maily odpovídám pomalu xD.. a nastavovat budu v sobotu nebo v neděli.. nějak jsem na to neměla náladu..

free image host

aktualizace:

free image host
 
 

Reklama