http://i31.tinypic.com/2ykgpiq.gif


wallpapers,avatars,blends

3x animace TVD (Bad Moon Rising) by me

27. září 2010 v 23:08 | karolin.a
...stále zničená mrtvá.. psát články mě prostě teď nebaví xD a grafika? v háji.. nanejvýš nějaký ty animace.. achjo.. užs e zase těším na pátek xD.. krom toho, že bude další díl TVD x) na který se nemůžu dočkat, tak zase mít před sebou víkend, áách xD.... dneska jsme samozřejmě měli školu, samozřejmě s odpoeldkou a k tomu všemu eště tělák! o kterým jsem si šikovně zmrzačila nohu.. skvělý.. aspoň, že je zítra to volno..x)..
..jinak nevím, pořád neplánuji nějak návrat k pořádný grafice, pořád je to tu tak nějak pozastavený.. no nechám to osudu.. xD akorát v týdnu můžete očekávat jeden lay na objednávku, jelikož jsem ho nějak zas vyhrabala, dělala jsem ho asi před měsícem a od tý doby jsem líná ho nastavit xD..
a jinak přináším teda slíbené další animace z dalšího dílu TVD Bad Moon Rising..:

kopírujte prosím se zdrojem (uveden na konci článku)

Damon & Elena.. "Elena, it hurts"..pěkná scéna x).. (jedna z mnoha Delena scén z tohoto dílu)
it-happened.blog.cz

4x animace TVD (Brave New World) by me + realita

20. září 2010 v 19:54 | karolin.a
..takový trošku román..  stejně si to asi nikdo nepřečte xD.. animace v celém článku..

...zase po dlouhé době se ozývám... omlouvám se, ale prostě mě teď blog nebaví xD.. minulý týden byl celkem hektický a zajímavý.. x) včera jsem zestárla o další ten rok, takže jsem teď v upířím starým věku sweet 17 xD.. připadám si stará (ti , co jsou ještě starší tak si to prosím neberte nijak k srdci, jsou to jenom moje momentální nadávající výlevy)., jediná výhoda je důchod xD.. achjo, mám z toho deprese.. v sobotu sem si byla zavzpomínat v tanečních.. hmm ..vrátila bych rok zpátky.. no rozhodla jsme se, že asi budu chodit na prodloužený a půjdu znovu do pokračovaček nejspíš, pokud to půjde xD, sice jsem minulý rok (školní rok) byla i ve speciálkách, ale prostě mi to chybí xD.. ty zaneprázdněný soboty a všecko x)..
..no pryč od mýho osobního života, stejně vás to nezajímá.. xD.. slíbila jsem spoustu layoutů a nastevení už hotových layů, ale ihned když jsem se do toho pustila, tak jsem to zase rychle pustila, vím, že mi to kazí vizitku a určitě mě teď nemáte rádi, že na vás lépe řečeno kašlu.. ale teď je to vážně to poslední, co chci dělat xD.. ale zas ena ejndu stranu, sice jsem slíbila layouty, ale valstně z dobrý vůle.. tenkrát jsem napsala článek, kde říkám, že udělám layout jenom 1. 2 lidem, co si napíší a i když sjme slíbila, že budou další příležitosti, tak jak sarančata se seběhlo naráz asi 20 komantářů.. fajn, nějací stejně nesplnili pravidla, tak na ně kašlu ( hm už zase tohle slovo xD).. těm pár vyvoleným, ho udělám.. (viz článek)
no dobře zase jsem odbočila od toho kvůli čemu vlastně píšu článek.. teďko dodržím aspoň jeden slib a to jsou animace k dílům TVD.. takže zase přináším pár animací na díl, kdy se Caroline stala upírkou Brave New World..
no nic kašlat na to, moje svědomí momentálně pronásleduje biologie
s pozdravem vaše stará karolin.a


klidně kopírujte, budu ráda když budou k užitku, ale protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku..


Caroline a Damon.. "You suck!"
it-happened.blog.cz

4x animace TVD The Return + promo.. by me

15. září 2010 v 20:47 | karolin.a
..ech čoveče napsat článek o mé nepřítomnosti na blogu a neschopnosti se pustit do nějaké grafiky vždycky zabere xD.. včera večer jsem se z ničeho nic zbláznila  a opět udělala několik animací, jak jinak než na téma Upířích deníku, do kterých jsem už dlouho magor.. protože mě baví dělat animace, tak možná budou takovéto animace přibývat každý týden, vždy k aktuálnímu dílu..
jak už všichni víte, tak tyto animace jsou k 1. dílu TVD2  Návrat.. a jsou dělaný ze scén, který mě nějakým spůsobem zaujaly xD..
klidně kopírujte, budu ráda když budou k užitku, ale protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku..

Stefan a Katherine..  jak kolem ní Stefan jenom projde a ona si myslí xD..
it-happened.blog.cz

5x animace TVD (2nd season) by me

5. září 2010 v 17:03 | karolin.a
..snažím se dělat designy na objednávku, nějaké mám už hotový, ale začíná mi to lézt na mozek.. včera jsem si chtěla "odpočinout", tak jsem udělala v noci několik animací na téma Upíří deníky x).. jak už všichni fanoušci vědí, tak ve čtvrtek večer bude 1. díl 2. sezóny, na který už se moc těším.. animace jsou dělaný z různých prom a z traileru na díl The Return.. nejvíc se mi zamlouvá ta 1. ..
protože jsem si s nima dala práci, tak vás prosím, abyste kopírovali pouze s mým ZDROJEM, který je uveden na konci celého článku.. (ale budu ráda, když vám budou k užitku x))

 z nového proma na Elenu:
it-happened.blog.cz

avatar + "blend".. časopis Nylon

12. srpna 2010 v 9:15 | karolin.a
přednastavený článek

it-happened.blog.cz
..hezké fotky.. chudáčci díla, ale aspoň něco xD..

it-happened.blog.cz

používejte, odkaz na mě není nutný, ale jako každého by mě to potěšilo xD..

2 avatary - Delena & Stelena

22. července 2010 v 9:15 | karolin.a
přednastavený článek

..2 ubohoučké avatárky dělané na rychlo v neděli v noci..

  

používejte, odkaz na mě není nutný, ale jako každého by mě to potěšilo xD..

další 2 animace, aneb asi jsem se zbláznila..

10. července 2010 v 14:22 | karolin.a
..ano čtete dobře.. prostě nevím proč, ale nějak mě to začalo bavit.. sakra nějak moc aktivity xD..
it-happened.blog.cz
it-happened.blog.cz
autorka:

..kopírování pouze se ZDROJEM..

signatura do soutěže - thirst for blood

17. dubna 2010 v 18:04 | karolin.a
..mm.. školní krize..
tenhle týden byl hrozný, každý den jsem dělala něco do školy, seminárky a zase seminárky, do toho teď ještě musím udělat dva referáty, testy budou.. a to vše na duben!.. ale až se překoná následující týden tak to bude snad ok x)
.. ale nemůžu jet furt, takže jsem v pauze udělala něco jako signatury.. a hádejte kam?
3. úkol do soutěže bylo udělat signaturu.. nikdy jsem jí nedělala, ale snad jakž takž xD
a pozor! xD já otevřela dokonce Photoshop xD.. (ale teda i Gimp no xD)
.. no a právě jsme si hrála a různě měnila kontrast a barvičky a blablabla.. xD.. takže víc verzí xD

!NEKOPÍROVAT!  pouze se zdrojem


(původní verze)


1 x blend - Katherine & Pearl (soutěž)

11. dubna 2010 v 17:38 | karolin.a
.. druhý úkol do soutěže (která mě zatím úspěšně nutí otevřít taky někdy Gimp a udělat si čas na grafiku) bylo udělat blend..
tady je (pro zvětšení klikněte):


free image host

5xavatar - nature (soutěž)

6. dubna 2010 v 17:09 | karolin.a
..zdravím..
ano vidíte dobře.. přihlásila jsem se do "soutěže" .. nikdy jsem se do graf. soutěže nepřihlásila a teď mi prostě ruplo v bedně.. néé že by bylo nějak moc času, to né ( to mi připomíná, že do konce dubna musím udělat 2 seminárky, prezentaci, nějaký ten referát taky, no bude to zajímavý, vše nachávám na poslední chvíli, za to bych si někdy nejradši urvala hlavu xD) ale je to jediná funkční záminka jak se dokopat a udělat nějakou grafiku..  protože když je nějaký volno tak radši zalezu a lenoším..
včera jsem dělala do 1. kola avatary.. achjo.. na avatary moc nejsem a stejně je teď poslední dobou dělám xD.. ale zkoušením se člověk učí..

avatar6
avatar2
avatar5avatar3
avatar5


12 x avatar - oko

1. dubna 2010 v 20:12 | karolin.a
zdravim lidi, opět se hlásím x).. tak nějak jsme přetrpěla ty kašlací smrkací mučící dny, každým dnem se to optimisticky horšilo, ale dneska konečně je mi fajn.. takže mé plány na prázdniny se snad uskuteční, ale enchci zakřiknout xD.. zítra plánuji kino.. a to film Prokletý ostrov (jsme zvědavá, v traileru to vypadá dobře).. a teď u televize mě napadlo udělat pár avatarů.. stáhla jsem si několik fotek z Eclipse a zarazila jsem se u jedný xD.. a to na oficiálním plakátu.. kde má Bella oko s lesknoucím Edwardem.. hodila jsme to do barev .. pohrála si s tím a vzniklo cosi..NeEclipsovýho.. takové pestré barevné avatary xD
NEKOPÍROVAT bez zdroje..
11
10
9
8
7
6
5
4
3

14

13

12

wallpaper - Kristen & Robert (Mr. & Mrs. Smith)

8. listopadu 2009 v 13:09 | karolin.a
..když jsem viděla tuhle fotku Kristen a Roberta.. tak mě přepadl nápad na wallpaper.. tak jsem si s tím pohrála a vzniklo to co vzniklo.. nějakej ten čas mi to zabralo, ale jsem s tím dokonce spokojená x) xD... snad se bude trošku líbit x)..


NEKRÁST! kopírovat pouze se zdrojem

avatary (8) by me

11. října 2009 v 20:53 | karolin.a
..tak jsem zase jednou přemohla svou lenost a splodila pár avatarů.. no snad to není tak zlý xD..


NEKRÁST!! (použít jedině se zdrojem)

9.10. - žijící + blend

9. října 2009 v 16:09 | karolin.a
zdravim lidi..
jak se máte? já celkem dobře, ale jsme úplně utahaná z celýho týdne.. škola je nějaká moc náročná xD.. zítra taneční.. prodloužená... pomoc xD... a dneska superstar ííííí xD x)..(koukáte někdo?)
tak se zase mějte xD x)

free image host
takový rychlý pokus o blend na důkaz, že jsme živá... je to jednoduchý a dělaný na noťasi (kde se to jeví strašně tmavý) tak se děsím až to uvidim na kompu ve světlejších barvách.. radši No coment xD)

31.8., škola? ne děkuji..xD.. +wallpaper Rob & Daniel

31. srpna 2009 v 20:28 | karolin.a
zdravim lidi,
poslední den prázdnin se blíží ke konci, jak ste si ho užili?.. já dneska už trénovala na zítřejší vstávání xD a šla k doktorovi na vakcínu .. tam jsem potkala několimm ldií xD.. i spolužačku xD (nejmenovaná aný xD).. no,,. a upe náhdou jsme vlezli do obchodu a konečně jsem si koupila nějaký ty šaty do tanečních xD.. blf.. necciiiii...xD..no a pak už sjem se tak nějak flákala xD a stresovala se zítřejším dnem.. a myslela na úkoly, který jsme měli přes prázdniny xD a budu je dělat asi až někdy teď xD.. no ajak se teda těšíte do škoyl? xD.. já umírám..2 měsíce zas epryč x(.. áá xD.. ale zase se uklidňuju, že enjsme sama xD.. a jsem ráda že sem na gymplu, že nemusím teď někam na střední, dke nikoho neznám.. ale stejně!!.. pfuj xD..
jo a etšě jsme si vzpomněla xD v sobotu jsem byla v Českých Budějovicích (už sjem psala) a měli tam tričko s nápisem : škola? ne děkuji ..xD mě celkem pobavilo, jsme si říkala že si ho koupím a půjdu v něm 1. den xD xD ale nakonecn ne xD..
no jinak, jsme měla v plánu udělat nějakej ten lay xD.. ale nakonec vzniknul jakýsi wall xD.. ehm.. no chtěla sem dělat lay s Twilightem a HP .. ale jakmile sjem hledala fotky.. tak mě napadlo zkombinovat ty 2 fotky xD.. Roberta a Daniela xD.. no a prostě vznikl jakýsi mírně úchylný wallpaper xD.. ale náhodou jsme se s ním docela patlala i když to asi není vidět xD..tak pište kritiky xD..

free image host
 
 

Reklama